Mám depresiu a stavy úzkosti. Bojím sa budúcnosti

erka33
2. jan 2023

Ahojte. Myslím že niečo sa so mnou deje mám depresie a stavy úzkosti bojím sa budúcnosti v minulosti mi svokra so svokrom veľmi poublizovali posledne dni sa musím vyhýbať svokre cítim s nej zlo už len keď si spomeniem na ňu cítim nervozitu v žalúdku . Mám strašný strach o budúcnosť aby mi znova neublížila myslíte že som chorá ??? Ako mám sa tešiť zo života ?

vamajka
2. jan 2023

@erka33 A co manzel?

kollarovci
2. jan 2023

Ahoj ja som nato podobne😒Vydala som sa a zo zaciatku sme byvali u svokrovcov vtedy zacalo peklo svokra mi stale ublizovala dcera nemohla plakat lebo jej to liezlo na nervy prat som si mohla kedy a aky den mi prikazala a kopu ineho 😒uz vtedy som to zle znasala som citliva osoba uz vtedy ma to nicilo zacala som uzivat persen na uzkosti 2 roky trapenia neskor sme postavili dom a bol pokoj ale nemam zaujem snou byt v kontakte nevolame si nenavstevujeme sa nic ja som povedala ze clovek nezabuda a od vtedy je 20 rokov a, liecim sa na uzkostnu poruchu a depresie uzivam antidepresiva ked boli koleno clovek si da tabletku a co vtom pripade ked boli dusa😒