Mám Covid-19, bolí ma chrbát, hlava a hrdlo

23. feb 2021

Ahojte dnes mi vyšiel pozitívny test ... Bolí ma chrbát a som unavená trošku ma pobolieva hrdlo a hlava .... Aký ste mali priebeh ? A čo deti ? Mám 5 mesačne dieťa a 8 ročné... Samozrejme sa o ne bojím ... Ak to mali aj vaše deti ako to prebiehalo u nich ???

danieli
23. feb 2021

Deti absolutne bez priznakov 9 a 6 rocne, my ako rodicia velmi velmi mierny priebeh, drzime prsty

lechtivka
23. feb 2021

Moja bola vyhadzaná na ritke (nič nepomohlo pák samé zmizlo) a 4 dní skákala teplota, mrzutá a plačlivá... Hlavne myslieť pozitívne.. Ja som mala nádchu a bolesti ale ani som nato pri malej nemyslela.. 🙈 Veľa vitamínom , držím palce 🙏

autor
23. feb 2021

@lechtivka čiže vyrazky môžu byť príznakom ? Malinká maaa ako zihlavku na brušku hrudi a krku .... Zajtra volám detskej dr dnes mi nedvíhala .... Teplotu nemá a mrzutejsia je viac ako posledné dni

hanka1505
23. feb 2021

Syn 2,5 afty, kolisala teplota, zhorseny akoby ekzém na nohach (po covide mu zo všetko zmizli samé), spal asi 20hod.denne,nechcel jest, upchaty nos a hustý hlien. Dcera 6rokov bez priznakov, ja horší priebeh manzel lepší. Ale je to individuálne, nemusí vás to chytit ako nás, ale tie vyrážky kludne môžu byť z toho:(držím palce nech ste rýchlo fit a prajem skore uzdravenie❤️

lechtivka
23. feb 2021

No neviem my sme mali len na ritke. Keďže mamina moja potom niekde čítala že u detí je aj v moči, stolici tak preto sa vyhadzala a nijak som sa nevedela toho zbaviť potom samé prešlo... Skús zavolať čo ti povie🙈

veronice
23. feb 2021

My sme mali tri dni horucky, tiez bolest krizov, kosti, svalov, vsetkeho... Ja kasel ktory trval este 2 tyzdne, muz brutalna unava tiez cca 2 tyzdne a ta nasa mala vtedy takmer 2rocna 3 dni twploty do 38,5, tyzden kasel a inak behala po byte akoby nic 🙈... Akurat odvtedy co horuckovala uz treti mesiac bojujeme s tvrdsou stolicou a uz nekaka kazdy den ale tak kazdy 3-4.den a ma z toho dost stres....neviem ci to moze mat suvis s covidom ale odvtedy sa to deje...

mamanadruhuu
24. feb 2021

Teplota max 37,7 pichanie na hrudí, 3 dni bolesti hlavy a 1 deň kašeľ suchý... Ku koncu hnačky a bolesti brucha... Dcéra staršia len 1den 39 horúčky a viac nič testovaná nebola takže ci to bol covid neviem