Mám citlivé uši

goblinko1
21. dec 2021

Ahojte, potrebujem poradiť.. už nejaké štyri dni mám citlivé uši na hlasnejšie zvuky napr. Niekto šuští s baliacim papierom a v ušiach ma tak ako keby nie zabolelo ale tak zaduní alebo neviem to opisat no a pozorujem mierne pískanie nie v ušiach ale niekde v hlave v zadu.. mám aj nádchu a stresujúce obdobie.. na orl som volal no nikto mi nezdviha.. písal som mail uvidíme.. pri obvodnej som bol akurát ju zastupoval nejaký iný doktor a že mi nic nie je predpísal magnezium.. neviem je to psychika či niečo fyzické ?

janinah
21. dec 2021

Covid test robený?

goblinko1
autor
21. dec 2021

@janinah som síce očkovaný ale myslíš, že to môže byt kovid? Bolela má aj hlava.. no som na pochybách teraz.

goblinko1
autor
21. dec 2021

@janinah je to možné.. keď som bol pri obvodnej, tak tam ratovali pozitívneho..

janinah
21. dec 2021

@goblinko1 samozrejme treba najprv covid test najlepšie pcr a od toho sa odvíja ďalšia liečba aj vyšetrenia.

jana_eyre_2
21. dec 2021

Moze to byť aj covid.. ja som tiež ockovana a mala som ho.. tiež bolesť hlavy, divné uši, oči, celkovo.zly pocit..

konečne som naozaj ok (aj keď sa strašne rýchlo zadycham) a skončila mi karanténa..

goblinko1
autor
21. dec 2021

@jana_eyre_2
@janinah dobre ďakujem Vám, dám vedieť ako dopadol test.. tak ako píšete celkovo divný pocit, divné uši.. Ak to nebude covid, tak snáď nic vážne.

goblinko1
autor
22. dec 2021

Negatív... už som zistil čo mi je.. na 90% tinitus s hyperakuziou.. čakám na orl či mi to potvrdí...

jana_eyre_2
22. dec 2021

@goblinko1 tak skoré uzdravenie želám..

goblinko1
autor
30. jan 2022

@jana_eyre_2 nakoniec to mám z krčnej chrbtice orl všetko v poriadku.