Mám čierne bodky v stolici

4. máj 2022

Ahojte veľa som googlila ale nenašla som nič takže sem musím písať takúto chúlostivu vec. Teraz nejedzte!! 😄 Mám čierne bodky v stolici. Zvyšok je normálne hnedý len tie bodky su divné. Niesu úplne malinké ako zrnko maku sú trošku väčšie a vidno ich dosť zreteľne voľným okom. Prosím vás čo to môže byť? Už nemôžem spávať od strachu

lintu
4. máj 2022

No... Chcelo by to fotku. Ale to tu prosím nerob 😀 Nemôžu to byť nejaké zvyšky nestrávenej potravy? Ako dlho to už máš? Iné zdravotné potiaže nemáš?

sissy27
4. máj 2022

Najprv porozmýšľaj čo jedávaš, napr nejaký chlieb so semiačkami - nie všetky sa strávia… ak je to dlhodobé, pravidelné a prípadne máš aj iné problémy, tak kontaktuj svojho obvodného, spraví ti vyšetrenie na parazity a okultné krvácanie

loginexistuje
4. máj 2022

Nejedla si banan ?

ankare
5. máj 2022

Nemôžu to byť semienka dáke?

autor
5. máj 2022

@lintu no tak to by som neurobila ani pre seba ja som sa nato iba rýchlo pozrela 🤣 netuším či je tam všetko s trávením okej ale je pravda že poslednú dobu mám v bruchu kŕče aké ináč nič

autor
5. máj 2022

@sissy27 to je ten problém že ja ani neviem lebo ja teraz jedavam naozaj všetko 🤷🏻‍♀️ ale mám to prvý krát iba pár dní čo to pozorujem predtým neviem nevšimla som si to vôbec

autor
5. máj 2022

@loginexistuje nejedla vôbec

autor
5. máj 2022

@ankare nejem žiadne semienka ale vyzerá to ako semienka no môže to byť kadečo

mirkava
5. máj 2022

Existujú voľnopredajné testy na zistenie ci nie je krv v stolici. Alebo chod na preventívnu k Dr. vyšetruje sa tam aj stolica. Držím palce.

marcellka32
5. máj 2022

Môže to byť krv v stolici, ísť obvodnej na vyšetrenie okultne krvácanie urobí test

mijunik
5. máj 2022

Ani mak si nejedla? Alebo niečo, čo môže spôsobovať tieto minikúsočky?

1gramofon
5. máj 2022

To by mala byť nestravena potrava. Máš aj kŕče? Alebo hlien v stolici? Pokiaľ nie, tak sa asi nič vážne nedeje

kubik1998
29. mar 2024

Zdravim čo ste to nakoniec mali?