Mám chrípku, upchatý nos a kašeľ

vircori
24. dec 2023

Ahojte od vcera mam chripku mam upchaty nos kaslem a boli ma velmi zaludok a aj ma napina ked si chcem nieco dat ale zaludkom mam uz dlhsiu dobu problemi a velmi ma boli chrbat co moze byt bojim sa v zaludku mam take krce aj palenie to vsetko moze byt od chripky ale horucku nemam prosim vas poradte mi uz od rana som tak keby to bolo nieco vazne tak by sa mi uz malo stat nieco alebo si namislam ja uz som aj ja vazne sama zo seba blazon a uz som si zobrala dnes aj dvakrat neurol ale nepomaha a aj beriem paralen a nospu na zaludok dala som si do internetu a tam mi vyskakuje ze infark a odvtedy sa tak bojim ze az uz sama si neviem rady lebo ma boli aj lave rameno ale aj to si davam do hlavy ze gogle ta vie len vystrasit prosim vas poradte mi boli ste aj vy niekedy tak

bimbambim
24. dec 2023

Skús bylinkové čaje a len oddychovať veľa piť.Ako pri každej chorobe len vylezat .Prvé dni sú najhoršie.Dcera bola pred dvoma týždňami chorá a stále nie fit na 💯 percent.takto dlho sa jej to ešte neťahalo

tradaaa
24. dec 2023

@vircori idú teraz takéto virózy. To, že nemáš teploty môže byť tvojou lepšou imunitou. My máme aktuálne v rodine 4 takéto prípady, 2 s vysokými teplotami, 2 úplne bez teploty. Skoré uzdravenie 🌼

vircori
autor
24. dec 2023

@tradaaa dakujem velmi sa bojim ze dostanem infark ale ked sa natym zamislim tak som aj fajciarka a uz som aj dnes fajcila keby ze to je infark tak by som si zapalit nevedela aj nadtym rozmyslam len tieto dni mam velmi zle stavi aj od zaludka aj od psychiky a pretrvavaju cely den

iwesska
24. dec 2023

Ked nemas teploty vysoke,nemas ani chripku,obyc.prechladnutie. Nerob paniku.

baska1
24. dec 2023

Covid?

vircori
autor
25. dec 2023

@baska1 nemám covid spravila som si test