Mám bolesti v hornej časti brucha

beataikriova
21. nov 2021

dobrý deň chcem sa opýtať uz viac ako týždeň ma trápia strašne kŕče a bolest v hornej časti brucha bola som už na všelijakých vyšetreniach no stále nevedia co mi je vedel by mi tu niekto poradiť ako sa bolesti zbaviť...
Za odpovede ďakujem 🙂

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desa12
21. nov 2021

Ak si bola aj na gastro, vzali ti krv, vzorku stolice, usg atd a vsetko je v norme, skus zajst aj za ortopedom, aj to moze vyzarovat, posle ta na rtg

fiafia
21. nov 2021

@beataikriova čo sú všelijaké vyšetrenia? A za týždeň? To je paráda. Ja by som bola rada ak by sa mi podarilo vybaviť sono brucha

beataikriova
autor
22. nov 2021

@desa12 na rtg som tiež bola nič mi tam nezistili aj na ct som bola a tam tiež nič

beataikriova
autor
22. nov 2021

@raja95 držím palce

desa12
22. nov 2021

@beataikriova a rtg kontroloval ortoped? Ja som napriklad chodila s bolestou ucha po krcnom, bola som na mnohych vysetreniach, no nakoniec mi az ortoped prisiel nato, ze mam jednu nohu kratsiu, tak ako kazdy clovek, no u mna prave toto robilo problem, natahovalo svaly taka, ze ma bolelo ucho, zacala som nosit vlozky a do 2 tyzdnov ma po skoro roku prestalo boliet. Vtedy mi vysvetloval ortoped, ze minimqlne polovica bolesti, ktorej nevieme prist na pricinu sposobuje bud stres, moze to byt forma uzkosti, alebo chrbtica 🙂 vyskusaj… alebo porozmyslaj ci ta nieco v poslednom case nestresuje, aj ked si to neuvedomujes priamo, no mozno to, ze ta to boli dlho, tak si to podvedome sama navadzas. Ale samozrejme prvorade su urcite vysetrenia ako usg, krvny obraz atd 🙂 drzim palce, verim, ze to bude banalita

desa12
22. nov 2021

@beataikriova a ked je to horna cast brucha, v strede? Zaludok? Potom mozno nejaka intolerancia - da sa zistit aj na imunologii z krvi. Alebo ak si chces byt na 100% ista tak gastroskopia