Mám bolesti po vytrhnutí zubu

10. sep 2022

Dobrý deň je normálne keď už 3 deň mám bolesti po vytrhnutí.

gelifil
10. sep 2022

ano

autor
10. sep 2022

@gelifil ja mám neskutočne bolesti nič nezaberá ani tabletky proti bolesti nič neviem už čo robiť..

bela89
10. sep 2022

Ahoj,je možné že by sa ti do tej rany dostalo jedlo? Ja som mala takéto bolesti tiež po vytrhnutí,nezaberali žiadne pirule, až toľko -toľko, tiež asi po troch dňoch som išla naspäť k zubárke,a tá mi odtiaľ vytiahla nejaký kúsok jedla a napchala mi do tej rany tampón v niečom hnedom namočený. Chvíľu to štípalo jak fras,a po 10 minútach sa mi neskutočne uľavilo...

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
11. sep 2022

trhali mi viacero zubov, obycajne tam bol aj hlboky zapal a bolesti som nikdy dlho nemala, niekedy vobec. tri dni velmi silnych bolesti je podla mna dlho

7kikuska7
11. sep 2022

Najlepší je flector, ale ten je na predpis, ešte je fajn chlad - zobrať dáku mrazenú zeleninu, zabaliť do utierky a priložiť. Ak tam máš nejaký zápal ti však pomôže len návšteva zubára, ktorý ránu vyčistí, možno predpise aj antibiotika.

autor
11. sep 2022

@7kikuska7 ja sa len bojím aby mi to nerezali lebo niekto hovoril že mu to potom museli aj rezať..

7kikuska7
11. sep 2022

Neviem, aký zub to bol, či jedno, či viackorenovy, ale bolesť môže byť okrem zápalu spôsobená aj tým, že tam zostal nejaký kúsoček.... Takže ak to do pondelka neprestane /nezlepší sa to, zašla by som k zubárovi.

autor
11. sep 2022

@7kikuska7 taktiež neviem či už by som mohla horúce nakoľko mi už chýba dať si napr. horúcu kávu..