Mám bolesť v priehlavku nad prstami

20. feb 2024

Ahojte ja neviem čo uz mám robiť. Týždeň ma bolí v priehlavku nad prstami. Bola som u ortopéda, ten mi robil RTG a že vraj všetko v poriadku. Vyšetril ma od stola. Ani sa nepostavil, ani sa mi na to nepozrel. Prepísal mi ortopedické vložky a to je všetko. Strašne ma to bolí nemôžem ani stupiť na to. Neviem ako mám fungovať v robote keď tam nohy potrebujem. Mám ísť na urgent ? Ja už neviem, pomôžu mi tam? Nemôžem na to ani stupiť .. 😭😭

sofia1979
20. feb 2024

Tento istý problém mám ja keď mám nevhodnejsiu obuv ešte horšie občas mi aj oriehlavok opuchne a boli ťahá ma medzi oriehlavok a veľkým palcom a tiež nič bude to nejaký nerv. Inak si to vysvetliť neviem

autor
20. feb 2024

@sofia1979 áno aj ja si myslím , že je to z obuvi, lebo v práci mi menili štýl obuvy a mala som ich obuté asi 3x .. úplne som cítila ako keby mi kŕč prebehol z 3 prsta od palca .. a od vtedy ma to bolí strašne. Ale už týždeň .. je mi do placu z toho. Neviem už čo si mám na to dať aby mi to preslo ,.čo mám robiť ? 😭😭😭😭

autor
20. feb 2024

@sofia1979 ortopéd ma odbil ale nepomohol. Keby mi aspoň nejakú injekciu dal alebo niečo ja neviem to je strašná bolesť

sofia1979
20. feb 2024

Áno to isté prežívam ja tiež ma len odbil najhoršie keď sa vyzujem a mám až kŕče v tom chodidle je to veľmi bolestivé a nepríjemné.

sofia1979
20. feb 2024

Skus si dávať fl3ctor a mast nejakú na kĺby večer do tlakového obväzu a zisti z akej obuvi teraz vhodné v práci šľapky ja inak nemôžem

autor
20. feb 2024

@sofia1979 kdeže šľapky, nemôžem mať. Ja musím mať s oceľovou špičkou. Momentálne si dávam aflamil. Pôjdem kúpiť flector

sofia1979
20. feb 2024

No to je to najhoršie mať ich uzavreté to mne robilo nenormálny problém. Tak flector zaberie no je to všetko na krátko. Aj keď ja som už dlho nemala problém a teraz opäť mi to vyvolala zlá nová obuv

lukbe
20. feb 2024

Mňa boleli priehlavky, bola to spadnuta klenba, naozaj pomohli tie vložky so srdiečkom. Aj v praci som nosila len takú ortopedicku obuv, ktorá mala taký tvar ako tá vložka. Bolesti prestali. Len neviem, či je to to iste, co u vás.