Mám bolesť ľadvín. Prechladla som?

11. sep 2021

Zdravim vas. Prosim vedela by mi niektora poradit ak ste sa s tym uz stretli?? Pred 2-3 dňami som zacala akoby z nicoho nic pocitovat bolest ladvin. Na toaletu ma nenuti chodit, chodim tak ako inokedy, nic ma nepali, nestipe. Nemam ine tazkosti len citim, akoby ma boleli, taku akoby “tazobu” alebo ako to popisat. Asi tyzden dozadu som umyvala okna, napadlo ma, ci som nemohla nachladnut z toho. Neviem. Co by ste poradili? Napadol ma Urinal ale este som ho nikdy neuzivala tak neviem ci je vhodny?

megyi1711
11. sep 2021

Mne uplne pomoze ked citim ladviny/krize dat si dobry horuci kúpeľ 😉

luccija
11. sep 2021

Keby Ťa boleli ladviny určite by si to vedela je to ukrutna bolesť.Nemas svalovicu iný pohyb pri umývaní okien?sú aj veľké rozdiely v teplotách ľahko sa človek prechladi...ale, ak Tam nenutka na čítanie všetko bude v poriadku

martina1201
11. sep 2021

Ahoj, vyskúšaj ľadvinový pás, alebo deku či mikinu okolo pása, či ti polavi bolesť. Prípadne skús horúci kúpeľ.

autor
11. sep 2021

Ďakujem dievcata ako pisem nemam ziadne ine tazkosti, ani pri moceni nic, len proste z nicoho nic par dni dozadu na mna prislo ze citim vzadu ladviny (teda myslim si) proste taku “tazobu” jednoducho nieco citim a neviem ako si pomoct. Zasa bezat hned k doktorovi nechcem kedze inak mi nic nie je, preto sa pytam. Skusim teda kupel. Snad pomoze

simca06022011
11. sep 2021

Mozu to byt krize a nie ladviny..

slava76
11. sep 2021

Ak nepocituješ žiadnu bolesť, nechodíš často na WC môžu to byť kríže.. ja to mávam veľmi často..

autor
11. sep 2021

@slava76 len mna to meboli dolu ako su krize ale tak vyssie, neviem mozno su to krize a taha sa to az tam hore 😔😔

slava76
11. sep 2021

áno, ťahá to aj vyššie a do rôznych strán.. ale, ak máš pocit, že sú to ladviny, tak odnes lekárke moč a tá ti vyšetrí, alebo ťa pošle na sono a budeš vedieť.....

autor
11. sep 2021

@slava76 tak ono mi vcera tu bolest tahalo aj do jednej strany... mozno su to ozaj krize a taha sa to az hore vobec neviem 😔 lebo ine problemy nemam len citim taku miernu bolest

kakarot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
11. sep 2021

to nie je zapal ladvin to by si si nepomylila prechladnuty chrbat skus milgammu n a suche teplo nahrievat

autor
11. sep 2021

@loginexistuje ďakujem za tip 🙂