Mám akné v oblasti brady

labela76
1. feb 2021

Ahojte chcem poradiť. Už dlhšie ma trápi akné v oblasti brady. Ostávajú mi takéto fľaky, chcem sa ich natrvalo zbaviť. Viete mi poradiť kliniku alebo doktorku, ktorá mi s touto liečbou dokáže pomôcť.

thewitch
1. feb 2021

Ja som bola asi pred troma mesiacmi u kožného po rokoch a s jeho špeciálnom vodičkou som spokojná má to vraj aj nejaký antibakteriálny účinok a naozaj to funguje. Len ja rada sladké tak sa mi tfo samozrejme potom objaví keď to preháňam ale inak som úplne v pohode 🙂 čiže za kožným

luxus10
1. feb 2021

umyvaj 2x denne sirovym mydlom z lekarne , mydlo stoji 2€ a vysledky vidis uz po 24 hod, ....prudke zlepsenie, nic ine na toto nezabera....

marcela64
1. feb 2021

Vysaď z jedálnička sladkosti a mlieko + skús niečo z prírodnej kozmetiky, ja mám trebárs micelárku z mäty a medovky a je skvelá, treba na to niečo protizápalové lebo vidno že to máš zapálené a asi ťa to aj bolí

vollino5
1. feb 2021

Možno je to aj z mliečnych výrobkov, veľa ludí sa potom vyhádže alebo si zaobstaraj aj nejaku mastičku na to.... ak to nepomáha, tak by som asi navštivil kožneho

katarina40
1. feb 2021

@labela76 alebo treba skúsiť Dermokozmetiku veľmi pomôže skúste Biodermu alebo Uriage fakt pomôžu ja som mala presne toto isté a začala som používať Dermokozmetiku a krásne sa mi vyčistila pleť...

sandyan
1. feb 2021

Na tie flaky alebo jazvicky, chemicky peeling ale nie od kozmeticky,alebo ten na doma. Ma nizku ucinnost.
Najlepsie je zajst na kliniku 🙂 po par sedeniach to je prec

luxus10
1. feb 2021

ja hovorim za 2 ecka mydlo, pride clovek do lekarne a na akne ponuknu kozmetiku za 20€ akysi kremik, k tomu este voda za 20 € samo ze znackova a nic neriesi....a vobec, a este klinika k tomu....no len vytahovanie penazi ktore nic neriesi....

ludka0309
23. máj 2021

@labela76 Ahoj, mam ten isty problem odkedy som zacala byt tehotna, syn ma skoro 4 roky a ziadne zlepsenie...vela veci som uz skusala, studovala a stale som na tom istom. Neviem ako ty ale ja mam rada velmi sladkosti, ich vyradenie som davala dtale na posledne miesto sle zrejme to vude ozaj len tym vnutornym problemom, vitala som uz vela clankov ze vyrazky na brade aignalizuju problem a hrubym crevom takze asi len zacat pit zihlavovy caj, precistit organizmus a nadobro prestat konzumovat sladke alebo len v uplne malej miere.

lolazmola
23. máj 2021

@ludka0309 ja som zase počula ze na brade akné je skrz gyn. Problémy. Ja napr každá ovulácia jedna vyrážka na brade stále na striedačku jedna druhá strana asi podľa toho z ktorého vaječníka sa uvoľňuje vajíčko 🤷‍♀️