Mám 18 rokov a vážim 45 kg

ivetka454
4. dec 2021

Čaute mam 18 rokov a važim 45 kíl som strašne plocha a chcela by som pribrať najviac na zadok pretoze vždy keď jem mi to ide len na brucho a to aj cvičím. Nemáte nejakú radu?

lindous
4. dec 2021

Kalorický nadbytok dosiahnutý výváženou stravou bohatou na bielkoviny a zdravé tuky (pogoogli) a na zadok cviky so záťažou (pozri napr na YT), na rast svalov sú optimálne také váhy závažia, s ktorými zvládneš cca 8-12 opakovaní ... takže skúšaj a postupne pridávaj (ak zvládneš viac opakovaní, tak je to váha vhodná na svalovú výdrž, ak menej, tak na silu)

mimka1402
4. dec 2021

@ivetka454 Chýba mi tu údaj výšky. Ale u mňa to prišlo vekom. Ja som mala tiež toľko kg v 18ke a aktuálne mám 50kg a 169cm... Ale prísun bielkovín a cvičeni ako bolo písané vyššie je lepší spôsob než ten môj 😄

lindous
4. dec 2021

@mimka1402 u mňa to ani s vekom nechodí... teda stále čakám 😒 😂 😂

ja mám pri výške 163cm tiež 45kg, asi od 16tich, teda skoro 10 rokov som mala 42kg 😅 aspoň ako taký zadok a 3kg hore sa mi poadarilo konečene nabrať pomocou kalorických tabuliek a posilky (teraz aspoň cvičenia doma, ale pre mňa to nie je ono) a stále s tým bojujem .. hlavne so stravou ...

benit
4. dec 2021

Ja som mala po 2 detoch 41. Nie a nie pribrat. Vekom sa to aspon trochu nabalilo. Mam od 48 do 50kg.

mimka1402
4. dec 2021

@lindous Ja zas sa už obávam ze keď som od 18do 21 pribrala 5kg ze co to bude ďalej 😂😂😂

hefo
4. dec 2021

Poviem to takto: nemusíš sa za svoj výzor nijako hanbiť. Zo skúsenosti skoro všetky tie, čo boli v 16-ke atraktívne, prsnaté a riťnaté, sú v 35-ke tlsté.

lucia851
4. dec 2021

@ivetka454 moja mama ma 55 rokov a váži 45 kg. A úplne v pohode

dominika7990
4. dec 2021

@ivetka454 nič si z toho nerob 😂 mám 164cm 46kg a 31 rokov 😂 tá váha sa má drží od puberty 😂 ale výhoda že nemusím stále kupovať nové oblečenie do šatníka 😂 a skúšala som všetko b12 ku rovno do zadku pichali,pivovarske kvasinky nutridrinky a moj prírastok na váhe nulový 🤷‍♀️ Max pred pôrodmi som mala 53 kg 😂😂😂😂 a po pôrode do 2och týždňov zas 46. Zmierila som sa s tým už a neriešim 🤷‍♀️

texik1
4. dec 2021

@ivetka454 no ja mam 42 156cm a 50kg. Mala som 165cm pred. Rokom a zmenšila som sa aj schudla. Mala som 68kg rok 2018.A aha ako ide dolu váha. Ale u mňa je iný pro let. Tebe držím palce nabrat. Môžu za tým aj gény inak.

leskovael
4. dec 2021

28r 164cm, 46-48kg a neviem si vynachvalit.. Každému sa páči niečo iné, mne sa páčia štíhle postavy napr.. Sleduj si príjem a výdaj. Cvičíš to je fajn, snaž sa priberať zdravo nie mastnými a tukovými jedlami... Ked budes mat prijem vyšší ako výdaj váha sa musí pohnúť hore.

greywolf
5. dec 2021

@leskovael suhlasim. A navyse 9z10 muzov by hlasoval radsej za chudsiu ako vypasenejsiu zenu keby uz si musel vybrat. Je to pre vacsinu asexualne vidiet nahu tlstlu zenu. A to plati aj o muzoch. Takze kym sa citis dobre po zdravotnej stranke naco to silit. 😉 a ked uz chces cvicit tak clovek sa po tom citi super. Svieze telo aj mysel.

fadama
5. dec 2021

baby a viete, že teraz viaceré ste nas*ali ? 🤣🤣🤣🤣
Ale nie 🙊🙊
Tiež som mala v 18tich 45kg teraz mam 35r a mám 75kg🙊🙊🤣🤣🤣

stanulienkat
5. dec 2021

Ved nepises vysku, co je velmi dolezity udaj. Ked mas 160cm, tak je to ok. Ak mas 180cm, je to velmi malo.

viera77
5. dec 2021

Mala som to v tom veku tak isto, výška 174 cm, na pohľad doslova kosť a koža, samozrejme, že ani "cici" vtedy mi nemali z čoho narásť. Tu pomôže len jesť, jesť a jesť...inak išla váha dole a ak máš ešte aj zrýchlený metabolizmus, tak nie je o čom...príjem musí byť vyšší ako výdaj.

lilope
9. dec 2021

@ivetka454 zaraď do jedálnička veľa bielkovín a zeleniny, obmedz cukry a tuky a cvič zadok pokiaľ chceš aby trochu nabral na objeme. Sedacie svaly sa dajú aj bez celkového objemu tela trochu zväčšiť, zaokrúhliť cvičením cvikov na zadok.