Mám 17 rokov a nedarí sa mi pribrať

annaanuci
14. apr 2019

Dobrý deň, poradí mi niekto ako mám pribrať? Mám 17 rokov a vážim 37kg. Chýba je, že mám stiahnutí žalúdok a problémy so stravovaním. Tabletky mi nepomáhajú som z toho už zúfalá 😒

jania023
14. apr 2019

@annaanuci nezufaj, ja som mala 27rokov a 42kg
Je to o genetike a mozes sa aj pokrajat a nic.
Dobra sprava, po porode priberies a ked odrodis tak ta vaha pohde trosku hore ale vseobecne kontury zeny ti ostanu.
Dnes mam 38rokov a problem opacny. Nie a nie schudnut koly stitnej zlaze

masenkamedvedova
14. apr 2019

Co by ja za to dala 😂 pred porodami stihla ako prútik a po pôrodoch išla váha hore a nie ísť dole ja mam opačný problém striast sa tych kíl navyše. Svine paci sa im u mňa. Keby môžem trosku ti pošlem aby bol aj vlk syty a koza celá 😂

amelia000
14. apr 2019

Ake problemy so stravovanim? Lebo pribrat a mat problem jest sa tak troska vylucuje. Viez bez toho aby si dala nejake tie kalorie do seba proste nepriberies.

benit
14. apr 2019

Ja som mala po prvom porode 41kg a v 40.rokoch 40. Stale problem pribrat. Problemy s travenim. Nastavili ma na bezlepkovu a konecne mam normalnu vahu.

amelia000
14. apr 2019

@jania023 aj s problemamy so stitnou zlazou sa da schudnut 🙂 mam kamosku ktora ma tiez problemy ako pises a schudla uz 20kg

sintra
14. apr 2019

Tvoj problem nie je vo vahe ako takej, pravdepodobne ako pises mas poruchu prijimu potravy, to by si mala riesit. Ake vysetrenia si uz absolvovala? A ake lieky si brala?

29simona29
14. apr 2019

@jania023 s tou váhou po pôrode to tiež nie je pravidlom, ja mám vahu úplne rovnaku ako pred porodom, tehotenstvo na moju postavu nemalo nejaký vplyv, ale autorka ma zrejme problém s príjmom potravy..🤷‍♀️

jania023
14. apr 2019

@29simona29 no vaha aj mne klesla spet ale pekne privky ostali.
Tie co maju okolo 40kg ako som mala ja vedia ze aj par centimetrov v bokoch bolo super.

nika3136
14. apr 2019

Ja som na prvú poradňu prišla so 43kg, pri prvom odbere krvi som odpadla. Rodiť som išla s 57kg a želala som si, nech sa mi to ustáli aspoň na tých 50. Opäť som však schudla. Ak máš problém prijímať potravu, tak jedz malé dávky ale často. Mne dávnejšie pomohol vitamín B6 a B12. Je dôležité jesť kvalitne a veci, ktoré majú nejakú výživovú hodnotu (bohužiaľ ja nie som taký pedant, ako by trebalo).

annaanuci
autor
14. apr 2019

@jania023 ďakujem za povzbudenie.

annaanuci
autor
14. apr 2019

@masenkamedvedova haha, môžte mi ich poslať. ❤️

annaanuci
autor
14. apr 2019

@sintra lekári mi na to nepovedali nič a lieky som brala Pangamin, peritol, B12 aj pila som nutridrinky

annaanuci
autor
14. apr 2019

@amelia000 pravda, žalúdok mám stiahnutí čiže keď niečo zjem hneď mi ide na vracanie 😏

lucyluv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluv
14. apr 2019

A skúšala si aj psychológa? Prípadne by to mohol byť aj nejaký problém s intoleranciou na niečo. Ja mám u seba také podozrenie, vazila som až do 29r 39kg, až teraz mám pekných 45kg po porode a už z toho fucim :D

annaanuci
autor
14. apr 2019

@lucyluv neskúšala som.