Mali ste zápal mechúra?

poxinka
23. dec 2019

Mali ste niekto zapal mechura? Ake ste mali priznaky a co vam pomohlo kolko trvalo kym vam bolo lepsie ja mam strasne bolesti v podbrušku az ma boli uz brucho chodit ani nemozem

laki
23. dec 2019

Mne jedine ATB

poxinka
autor
23. dec 2019

@laki tie mam nasadene uz od piatka a ulava nikde

laki
23. dec 2019

@poxinka fuha, tak niekde je chyba. Uż ti dávno nali zabrať. Treba si ísť pre iné lieky, resp.atanoviť dg. Na základe čoho ti povedali, že je to moč.mechúr?

poxinka
autor
23. dec 2019

@laki isla som povodne s bolestou chrbta a to zensky povedal ze to je zrejme mechur

poxinka
autor
23. dec 2019

@laki ake si mala pritom bolesti

caroline_
23. dec 2019

Ja som mala asi 3x v živote a des... Pomohlo mi jedine to nejako pretrpiet. Mocila som krv, to bola fakt riadna bolesť. Hlavne veľa piť nesladenych tekutin, aj ženské čaje sú dobré, mne pomáhalo cikat v sprche a na bolesť termofor. Raz som mala aj atb už si nepamätám názov, ale z nich som mala asi všetky vedľajšie účinky :D hlavne je dôležitá prevencia podľa mňa

caroline_
23. dec 2019

@caroline_ ešte som zabudla na kapucinku, jej vedľajší účinok je ze začnú rast rýchlejšie vlasy

0silvia0
23. dec 2019

@poxinka kup si blokurima sacky

amelia000
23. dec 2019

@poxinka zapal moc ciest sa prejavuje rezanim a bolestou pri moceni vacsinou na konci. A hlavne ked mas pocit ze ti stale treba curat. Ak su chytene oblicky tak to uz bolia aj krize. Pripadne ked uz cikas aj krv tak ano uz je to riadne blbe. Zapal ti vie obvodna zistit do hodiny z rozboru mocu.

poxinka
autor
23. dec 2019

@amelia000 ved mne sa nezda ta diagnoza lebo ja ziadne palenie ani rezanie nemam len bolest podbruska

amelia000
23. dec 2019

@poxinka tak s tym neporadim take som nemala. Skus pohotovost. :(

donya
23. dec 2019

@poxinka nemusis mat palenie pri moceni, moze ta len boliet mocovy mechur, mas kalny moc a moze zapachat. Zapal mocoveho mechuru mavam niekolko krat rocne, treba spravit rozbor mocu a atb nasadit podla toho, nie vsetky zaberu na vsetky bakterie.

laki
23. dec 2019

@poxinka presne také sko píše @amelia000

eliska13
23. dec 2019

@poxinka takto som mala zápal vaječníkov bolesti brucha, krizov
Mechúr by si cítila pri moceni a krv v moči, rezanie...nutkanie na močenie stale

lasina
24. dec 2019

@poxinka ja tiež pri zápale mechúra mám iba bolesti chrbta,bolesti krížov, žiadne rezanie,palenie

lili16r
6. júl 2020

Dievčatá, má niektorá z Vás pri zápale taký prejav, že moči často po polhodinke napríklad alebo aj častejšie a moč nejde len po kvapkách ale vo väčšom množstve? Lebo vzdy pri zápaloch všetci píšu, ze to ide ťažko a len po kvapkách. U mňa vždy ľahko a veľa aj keď idem po par minútach :(