Mali ste ťažší priebeh Covidu-19 druhýkrát?

27. nov 2021

Ahojte, chcem sa spýtať tých, ktorí prekonali covid dvakrát alebo aj viackrát, kedy ste mali ťažší priebeh? Pýtam sa čisto zo zvedavosti, lebo normálne pri bežných chorobách býva druhýkrát ľahší priebeh, ale o covide som čítala viac prípadov, že to bolo práve naopak, tak ma zaujíma, aký je asi pomer. Uveďte prosím tiež, ak ste boli pred tým alebo medzi tým aj očkovaní. Veľká vďaka! 🌷

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roja01
27. nov 2021

Skusenost z blizkeho okolia je, ze 2.ochorenie je horsie.

panelacikova
27. nov 2021

covid 10/2010 - príšerný stav (už len štipka ma delila od nemocnice) a nevládala som zo 3 dni takmer nič. ťahalo sa to 5-6 týždňov (problémy, príznaky, slabosť), ďalšie 3 mesiace príšerné zadýchavanie. pľúca OK, našťastie.
máj-jún 2021 očkovanie Pfizer
november 2011 covid - dva dni slabosť v nohách a rukách, zo 3 dni poškriabavanie v krku a dokopy asi týždeň bolesť hlavy (tú mám však už roky, tak neviem, či to súviselo).

patus_2
27. nov 2021

Prvýkrát dosť brutálny priebeh, druhýkrát iba 2 dňová bolesť hrdla a nič viac. Je to veľmi individuálne.

lacibo
27. nov 2021

Moj 15 r synovec, v jan. 2021 covid, celkom ok priebeh, v juli 2.krat pofeizer a teraz zase covid v novembri pcr uz negativ ale zial teraz je hospitalizovany, ma horucky a celkovo sa ma zle..mozno uz nesuvisi s covidom, zatial sa nevie..ale je to taka pliaga ze nikto si nemoze byt na istom s nicim..

basska_b
8. dec 2021

Ja si inak myslím, že aj tieto čísla od bratov Čechov o niečom hovoria. Čísla zo včera. Pri druhej nákaze len zriedka človek končí v nemocnici