Mali ste pupočnú herniu?

smolinka024
29. jún 2020

Ahojte, mala niektora z vas pupocnu herniu a dala si ju chirurgicky odtranit? Ako prebiehala rekonvalescencia? Alebo ju niektora mate a neriesite ?!

leamax
1. dec 2020

@smolinka024 neviem, ci uz si si ju dala operovat a odpoved prichadza neskoro...ja som mala, vznikla mi v tehotenstve. kedze som vsak mala ine, vaznejsie zdravotne problemy, 2 roky mi ju nechceli operovat. ked sa mi zasekla, bola to riadna bolest teda. nakoniec som skoncila akutne na chirurgii, ledva som tam doslam zvijala som sa od bolesti. 2 dni ma chceli nalievat infuziami od bolesti, ktore som odmietla, kedze to nemalo vyznam (neviem, dokedy mi ich chceli davat, ked som mala ocividne zaseknute crevo, co aj sono potvrdilo). nakoniec, po osobnom rozhovore s primarom ma zoperovali. nedavali mi sietku, iba mi ju zasili, kedze ma nechceli mat dlho pod narkozou. rekonvalescencia - no, trvalo to dost dlho, asi mesiac. ale je to veeelmi individualne. synovi robili slabinovu herniu, ked mal 10m a na druhy den po operacii sa tvaril, ze mu nic nie je. aj dr. sa sami cudovali 😀