Mali ste po pôrode diastázu?

izabelkas
4. dec 2013

Mali ste po pôrode diastázu? Kočky až teraz som sa dozvedela, že aj takéto niečo mi hrozí, preto by som chcela vedieť, či je to častý jav, nakoľko mám vypracované bruško a nerada by som prišla o moje tehličky. ☹

siska53
4. dec 2013

Tych brusnych svalov? Ano, mam, aj pruh(ten mi uz operovali) . Ale to nemusi mat a nem kazda.
Nikdy sim nemala osi pas a teraz mam i brucho vypukle stale. Cvicit chodim, aj ked sa nic nezmeni a ostane take, deti mi za to stoja. Vraj tam pomoze len operacia, na co sa teda nedam nahovorit, jednak su deti male, jednak..ak to nie je zivot ohrozujuce, pod noz nechcem ist.

linda20111
5. dec 2013

ahoj, ja som to nemala.

m_ij_ka
5. dec 2013

ja to mám , vidno mi len keď po deťoch zbieram hračky, inak nie, len mám trochu vypuklé brucho, veľkú hlavu si z toho nerobím.Po prvom tehu som schudla 20kg takže sa mi ani nemalo kedy spraviť a po druhom sa mi brucho trochu vytiahlo, ale deti mi stoja zato.

ewca
5. dec 2013

ja mam tiez...a teda dost vyraznu...ale pod noz ist nechcem, sekcia sacila...ale ze su na to nejake cviky

klincek
5. dec 2013

ja mam. ale ci ju budes mat aj ty, sa neda vopred ani len odhadnut-niekto ma smolu aj po jednom dietati, niekto je v pohode aj po styroch. no myslim, ze ked uz budes tehotna, bude ti to uplne fuk 😉