Mali ste po očkovaní Pfizerom problémy so žalúdkom?

ami6
3. jan 2022

Ahojte chcem sa spytat mali ste niekto po ockovani pfizerom po nejakej dobe problemi so zaludkom stav podobny ako po opici? Neviem to presne popisat bo sa to netyka mna .dakujem za odpovede

lija22
3. jan 2022

nie

elizabet173
3. jan 2022

@ami6 nie

pribinak
3. jan 2022

Nie

laila22
3. jan 2022

@ami6 ja som mala 5dni, hneď po očkovaní pocit na vracanie, zastavené trávenie... Žalúdok ma prioritne nebolelo, ale pocit, že sa v každej chvíli povraciam.. aj som... Potom to prešlo.

nadazdi
3. jan 2022

Moja mama, ale bol z toho zápal žalúdka nakoniec, už tam musela čosi mať, len sa jej to zhoršilo

deedol
3. jan 2022

mne bolo cca 24h po ockovani niekolko hodin trocha blbo - ako keby tazko na zaludok. dala som si kolu a preslo to. mala som to po druhej davke a v mensej miere aj po tretej. ale zas som nemala ine vedlajsie ucinky (teplotu a pod.), len toto.

ami6
autor
3. jan 2022

@nadazdi aj moja mama sa stazuje na bolesti zaludka ani poriadne neje len co nieco zje uz ma zataz krce a podobne.vsimla som si to ako bola na prvej davke predtym mala len sem tam take klasiky zapchy obcasne a teraz je to ine o cosi.drahy ten bol zas ockovany 2x astrou a teraz pfizerom a po mesiaci sa mi priznal ze sa odvtedy citi ako by mal zaludok na vode.povedal poopicny stav inak to nevie vysvetlit a to teda nepije alkohol

petamich
3. jan 2022

nie ani ja ani manzel ani nikto z rodiny 🤷‍♀️

nadazdi
4. jan 2022

@ami6 no nech ide radšej ku doktorke 🙂

ami6
autor
5. jan 2022

@nadazdi uz som ju vyhresila a snad si dala povedat objednam ju na gastro a hadam to nebude nic vazne