Mali ste niekedy bolesť vo vnútri pošvy?

tramtara
16. aug 2012

Ahojte baby, chcem sa opýtať či už niektorá z vás mala skúsenosť, že ju tu bolelo niekde vo vnútri pošvy ? Nemám žiadny zvláštny výtok, ani ma nič nesvrbí ... len už asi piaty deň tam niekedy cítim takú tupú bolesť .... viem že to musí riešiť gynekológ - ja len že či ste to niektorá cítila a z čoho alebo čo to bolo ???

zigzag
16. aug 2012

no ja som mala nieco takte pocas tehotenstva obcas, a aj teraz ma to sem tam "stuchne", ale nemala som zatial potrebu navstivyt niakeho lekara, si ani neviem predstavit co by som mu povedala :D neviem, mne nepripadolao patologycke ... 😉 daj vediet,co ti dr povedal 😉 drzim palce

sendy182
16. aug 2012

nemusíš máť žiaden výtok no môže to byť aj zápal........zájdi za lekárom urobý výteri.........USG..........

nikolko154
18. aug 2012

ja som mala podobny problem asi dva tyzdne dozadu.riesila som to probiotikami www.dobryshop.eu/lenka

joy23
5. jún 2014

caute baby, chcem sa spytat tych, ktore ste zazili neprijemny tlak/ boelst v posve, ako ste to riesili? volala som svojmu gyn..ten zial dnes ani zajtra neordinuje a vravel, ze mam prist v pondelok, lebo tam nie je, ale ze ak je to neznesitelne mam zajst na pohotovost ..nemozem povedat ze by to bolo neznesitelne, len ma trapi co to je. vcera vecer ma zoparkrat pichlo, akoby krcok. rano ani naznak bolesti. myslela som si, ze je to pre bliziacu sa ms.a potom prisla asi 5 minutova bolest. som myslela, ze to je moja posledna hodina a teraz nic. obcas jemny tlak ale inak nic. taky tlak mavam pred ms..bolo tu viacero diskusii o tom, ale zvycajne to boli baby ktore su tehotne a malo to suvis s tehotenstvom...je tu niekto s podobnou skusenostou, ale nie je tehotna a vedel by poradit?

map0007
6. jún 2014

Ahojky chcem sa opytať joy23 nebrala ste v poslednej dobe niejake ATB,ja som mala podobne problémy po brati antibiotík.Chodila som po doktoroch-poslali ma na chirurgiu že určite slepé črevo už mi začal jeden doktor vravieť ako ma budú operovať a tak.A ešte ma našťastie poslali zas na gynekologiu(bolo to v ČR a tám sa striedali doktori ráno ma vyšetrovala lekárka a poobede lekár) Až tén ma vyšetril a opýtal sa či som nebralaATB a ake.Potom povedal že to može byť alergia na peniciin a dal mi lieky-a vráveľ že to mohlo byť že mám zapal plus ATB preto taká reakcia.A po brati liekou-vaginalnych bolo vsetko oki.A oni ma chceli silou mocou operovať na slepak.🙂

kristina040
21. nov 2018

Ahojte baby chcem sa spitat ci ste nezazili nieco prijeme v posve boli ma velmo hrdlo v posve a dost ma to picha je to neprijemne mocim iba kus a potom ma to velmo zaboli a chlaavne ked stojimm poradnemi ak ste daka mali taki problem neprijemni ako ja

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huginko02
15. okt 2021

@tramtara ahoj...to iste mam ja..uz druhy den.Ako si dopadla??Co to bolo????Dakujem.Lucka

huginko02
24. okt 2021

@joy23 ahoj,citam tvoj prispevok ohladom bolesti dole...uz to mam viac ako tyzden??Ako si dopdla vtedy??viem,ze to bolonuz davno

huginko02
31. okt 2021

@tramtara Ahoj,ja mam taky problem,bolest vo vnutri non stop...viem,ze to bolo davno,ale ako si to vtedy doriesila???co to bolo???Lucka