Malé prsia

kamik295
21. jún 2022

Zdravim, chcem sa spýtať váš žien ktoré Boh veľmi neobdaril veľkosťou pŕs ako to zvládate. Mám 24 rokov a prsia žiadne, ale fakt žiadne. Nie som štíhlej postavy skôr plnoštíhlej. Áno viem, riešim možno blbosti, len občas má to neskutočne trápi a berie mi to na sebavedomí hoci nosím športové podprsenky s vypchavkou aby tam bolo aspoň niečo. Tiež čo má trápi o páru dní má čaká rande s chalanom s ktorým sme sa ešte nevideli ale v písaní si neskutočne rozumieme. Podľa jeho písania mi naznačil že sa mu páčia ženy s väčšími prsiami. Bojím sa ako zareaguje. Preto sa chcem opýtať ako ste to riešili so sebavedomím a prijali to? Podľa Vás každý chlap si potrpí na veľkosti? Prosím zaujíma ma Váš názor, lebo občas mám problém vyjsť medzi ľudí a ubíja má to aj na psychike. Ďakujem.

anjelicek26
21. jún 2022

Kvoli muzovi by som to nerobila, ale ak to vadi tebe? Tak prasiatko a setrit... kazda brigada navyse proste odlozit a o rok-dva-najneskor tri si das spravit krasne prsia... dnes to uz nie su take polozky, ze clovek musi zit s tym, co priroda nadelila... dcera netrpezlivo caka na 18ku, aby mohla ist naopak na zmensenie 🤐 Ja dufam, ze ju to zatedy prejde 😅

cyberk
21. jún 2022

noo co mi kamarati vraveli, a aj moj manzel, ked mali zenu co bola ako doska tak .. ze to bolo ako keby pichali chlapa 😅 ja keby som ako doska tak idem na plastiku nech su tam pekne Ccka 🙂 a ber to tak radsej ist na zvacsenie ako na zmensenie 😉

@anjelicek26 pochybujem ze ju to prejde :D bude len horsie kedze prsia rastu cely zivot 😂 ja idem o rok na zmensenie a tesim sa ako mala 😅

anjelicek26
21. jún 2022

@cyberk tak ma 152cm, 75E/F prsia a rastu este 🤐 Ako ked to bude nejako strasne neskutocne chciet, tak to tak proste bude... peniaze na to nasetrene uz aj tak ma 🙄 Babka ju dotuje kazde sviatky solidne, ona vsetko odklada 🙄

kittykat22
21. jún 2022

@kamik295 boh neexistuje a prsia mas male pretoze mas k tomu geneticke predispozicie 🤷🏻‍♀️ Male prsia su trapenie pretoze SLOVENSKA spolocnost pretlaca, ze prsia robia zenu, fici tu sexizmus a stari chlipnici maju reci stylu "zena ma mat rici a cici" ... a potom to tu vypada ako v debilove. Zeny u nas preto skacu ako opice na operacne stoly. Ak najdes v sebe dost sebavedomia mat sa rada taka aka si - dobre. Ak nie - tiez dobre. Pretoze to mozes vyriesit chir. zvacsenim. Je to na tebe. Pokial mas z toho zle myslienky, tak to, ze ta niekto bude mat rad - tym sa nic nezmeni. Musis sa zacat mat rada taka aka si. Ale kedze kazda druha co ma male prsia ide na zvacsovanie v momente ako to je mozne, tak to budes musiet mat riadny moral aby si to zvladla. Ja mam male prsia a viem o com pisem. Ta cesta k prijatiu urcite nebude jednoducha.

cyberk
21. jún 2022

@anjelicek26 wau taku babku chce mat kazda teenagerka 😍 ale pekne, ze si setri, hlavne aby bola stastna ❤

bolarazjedna
21. jún 2022

Ja mam tiež malé prsia (teraz na konci tehotenstva mam konečne vyplnenú Ačkovu podprsenku) , istý čas mi to vadilo, potom som to prijala a už neriešim. Som vydatá, a nikomu z mojich chlapov to neprekážalo.

A k rande - kamarátka sa tiež zoznamovala s mužom cez internet, ešte si len písali, keď mi vravela, že on má rád ženy s krásnymi dlhými nohami... Moja kamoška má 150cm, a od malička chodí s 2 barlami pre razstep chrbtice, jednu nohu ma asymetrický tensiu, kratšiu plus ma kopu jaziev na nohách aj na chrbte po početných operáciách v detstve.... Sú spolu už 10 rokov. Takže ak sa mu budeš páčiť, tak aj s malými prsiami.

lucinika
21. jún 2022

@kamik295 tiež nie som z tých najobdarovanejsich, k sebavedomiu mi nepridal ani fakt, že niektorí chalani si ma v mladšom veku doberali. Teraz mám manžela,dve deti. Uvažovala som o plastickej operácii, ktorá je však veľmi bolestivá,no manžel mi povedal že sa mu moje prsia páčia také aké sú. Nevesaj hlavu, raz sa nájde chalan, ktorý ta ocení takú aká si. V okolí poznám väčšinu mužov, ktorým sa páčia plnoštíhlejsie ženy, pritom oni sami majú normálnu postavu, všetko je o preferenciách. Mimochodom, teraz vidím veľkú výhodu v mojich menších prsiach - oproti mojím rovesníčkam ich mám stále rovnaké a na tom istom mieste ako keď som mala 17 😊

vifoncitta
21. jún 2022

Takisto som plnoštíhlej postavy po pôrode a prsia mám do ruky 😄som s nimi ok, po pôrode takisto veľmi nenarástli 😄 nenosím podprsenky vobec je mi to nepohodlné...len ak je naozaj treba tak lambady -stretla som dosť chlapov a každý z nich s nimi nemal problém práveže pochválil že sú fajne pevné nie psie uši 😂 chlapec ked o teba má záujem tak nebude riešiť ake máš cecky ale čo máš v hlave 🙂 a pri kefovačke to je i tak jedno ...možno sú nejaký zameranci ceckovy ale ja som sa osobne s žiadnym nestretla možno na základnej škole keď slintali chlapci nad obdarenejsimi alebo tými čo nosili pushupky 😂😂

ika11123
21. jún 2022

@kamik295 ja som fakt ako doska a je mi z toho fakt smutno 😭nie jeden vzťah mi kôli tomu padol 🙄 úprimne malo kto chce takú... takých je na svete veľmi málo čo nepozerajú na to .... týmto som ťa veľmi asi nepovzbudila ale tak to je

kitycat
21. jún 2022

Ak ti to pomoze, tak ja mam nemastne nelane spicate Bcka, ktore vyzeraju ako tak pekne ked je mi zima.😅😅
Tiez zavidim zenam, co maju pekne prsia s pevnymi bradavkami non stop. Ale skrtka niekto gen na to ma. Kupila som si pekne podprsenky bez kostic a push up v Intimmissimmi, ich tvar som hodila za hlavu a ffrajera som si nasla. Teraz som v tom tak su z prs plnsie Cecka, tie bradavky su furt onicom, ale priatel je teraz nateseny, ze su vacsie no 🤣🤣.. Ak ma to bude potom nejko velmi trapit dam si spravot plastiku pre seba aby som sa citila dobre. Nie pre frajera.

0silvia0
21. jún 2022

@kamik295 vyhody malych prs rozhodne ocenis az vekom, ked ti nebude az tak zalezat na tom, kolko chlapov bude z teba paf a budes mat toho jedneho, praveho.
Tiez mam male prsia a tiez v mladom veku som mala komplexy, ale vedela som vzdy, ze pod noz rozhodne nejdem kvoli nikomu. Teraz som fakt stastna, ze su male. Mam ich stale pevne, nevisia, ziadne placky, mam ich na svojom mieste aj ako 48 rocna. Okrem toho mam skoliozu, a kilogramy navyse na hrudi by mi teda nepridali...

dzulli1980
21. jún 2022

Aké sú, také sú, buď rada, že sú zdravé ... mala som na VŠ spolužiačku, tá mala mega prsia, raz sme bežali na trolejbus, normálne mi jej bolo ľúto, ako ju tie prsia fackajú ... tiež mám malé prsia, nikdy som nemala kvôli tomu komplexy, je to asi aj o tom mať rada samu seba presne takú, aká si ... a kvôli mužovi by som sa, čo sa týka veľkosti pŕs, vôbec netrápila ... prsia sú len prsia ... iné hodnoty sú v živote dôležité.
@kamik295

liljana
21. jún 2022

Ber to tak, ze prsia sa daju spravit, ked chces, ale muzi s malym (alebo privelkym) vybavenim uz nic nenarobia. 🙂

lucia147852
21. jún 2022

Menšie prsia ocenis, až keď vieš, vo sú veľké. Ja som mala pred teho malé, stále som pindala, že chcem pekný, plný dekolt. V teho mi narástli o 2 čísla a take aj ostali. Zavadzia to, ťažké to je, všade to trčí. Keby si môžem teraz vybrať, chcem svoje malé. A chlap, pre ktorého by som bola zaujímavá len kvôli (.)(.) by u mna nestal ani za fajku dymu.

laska86
21. jún 2022

Aj ja mam male..riesim to push up podprsenkami z newyorkeru😄a som spokojna..

nevelyn
21. jún 2022

V puberte som s tym mala strasne trapenie, ale niekedy na vysokej som sa s tym psychicky vyrovnala, pochopila som, ze ine casti mojej postavy su uplne ok a presvedcila som sa, ze celkovo vyzeram dobre, k tomu som sa este naucila pekne sa obliect. Ono usmev, dobra nalada a optimisticke naladenie su pre chlapov ako magnet. A som dokazom, ze aj lentilkami pod kobercom sa da randit s vystavnymi chlapcami, napokon som si nasla manzela atraktivneho, vysokeho, uspesneho, ktory je top skoro po kazdej stranke a prsia ma vdaka svalom vacsie nez ja🙂)). Ale hned zo zaciatku som vedela, ze by mu vacsie prsia vobec nevadili a strasne som sa kvoli tomu urazala. Teraz po detoch ja by som si zvacsit aj dala, ale on mi to pre zmenu zakazuje, nechces, aby matka jeho deti zbytocne podstupovala zdravotne rizika. Ale napriklad chodit von bez podprsenky mam blok. A najst plavky, to je bojovka, zlate obchody pre pubertacky! Ale aby somim nekrivdila, drzia velkost i tvar rovnaky, ako ked mi bolo 15🙂))

laurita285
21. jún 2022

Môžem ti v skratke povedať môj príbeh, aj keď ti nijak nepomôže...

Pamätám si pred cca 15-20rokmi keď Rollinska v superstar povedala, že má umelé kozy. Ja som bola rovná ako doska a som si vysnívala, že aj ja budem mať také kozy. Našetrila som si na ne prachy a hneď ako som sa odsťahovala z domu (naši s tym nesúhlasili aby som si ich dala urobiť) som šla na operáciu.
Kedže som bola plochá a nadšenec do veľkých pŕs, poprosila som doktora o štvorečky.

Prešli len cca 2-3roky po operácií a už som sa pristihla, ako "čumím" na baby, ktoré mali malé čerešničky a závidím im, že aké krásne malinké kozenky.

Tým som len chcela povedať, že každý chce to čo nemá 😂 ja mať tento rozum vtedy, tak na žiadnu operáciu nejdem. Ani sa mi nepáčia tie väčšie prsia, ani to nieje sexi, ani to nebolo potrebné a vlastne mi to zdvihlo sebavedomie možno tak na rok či dva a potom som si zas našla iné komplexy takže zbytočne vyhodené prachy. Teraz už ale viem, že žiadna operácia komplexy nevyrieši a žije sa mi lepšie...

mauduska
21. jún 2022

poviem ti takto. Keby som dostala na výber medzi tým, čo mám a medzi tým, čo máš ty, volím tvoje prsia. Pred dvoma rokmi som bola zhrozená, keď som si musela kúpiť podprsenku vo veľkosti 70H, skoro mi vypadli oči, ale sedela dobre. Myslela som, že horšie to už nebude. Je to horšie. Trošku som pribrala a dnes som sklamane vracala 70I, lebo mi bola malá a objednala som 70J a rovno aj 70K pre istotu. Je to otravné, otrasné a najhoršie je, že to bude ešte horšie, lebo som ešte nebola ani tehotná :(

Chápem že je ťažké to takto porovnať, ale oveľa radšej by som bola zdravá, mohla skákať, mohla si dať šaty s holým chrbtom, mohla chodiť bez podprdy ako toto.. vo všetkom vyzerám otrasne, sama sa necítim dobre, tie prsia sú proste obrovské, zavadzajú mi atď..

irusa
21. jún 2022

Tiež nie som obdarená...prsia ,, nemám,, vydala som sa aj napriek tomu dojčila dve deti skoro do dvoch rokov....a žijem...tak ako môj muž tvrdí....prsia sú pre deti a ... pre chlapov...žiadne silikóny som nikdy nezvazovala

nevenka
21. jún 2022

No ja mam 152 cm a prsia mi rastli dobre dlho. Mala som pekne C-ka a potom mi zacali problemy so stitnou zlazou, do toho jedno, druhe tehotenstvo, potom tretie a dosla som k 75G, co by som dala za take male, ako boli predtym. S velkymi je ostara. Za chvilku mam 40 rokov, gravitacia je neuprosna a bez podprsenky nemozem existovat. Posobim stale tucnejsie a gulatejsie ako baby v mojej vyske cca aj vahovo, ak su podobne, tie s mensimi prsiami vyzeraju stihlejsie. O bolestiach chrbtice, medzi lopatkami, krcna, ani nehovorim. Problem kupit pekne slusne oblecenie, bluzky nic, saty princess strih - nic, proste je to uzke a kupit nieco vrecoidne, no zbohom...Takze toto z tej opacnej strany. Rozmyslam nad zmensenim...

slovakboy
21. jún 2022

@kamik295 pre mna čím menšie tým lepšie. Maximálne do veľkosti ktorá sa mi vojde do dlane. Ale vlastne mi je to úplne jedno. Bradavky sú veľmi vzrušujúce. Kopce vidím od mala ale bradavka, to je to čo silno vzrušuje. A na plnoštíhlej čo najmenšie sú najlepšie. A poznám minimálne dvoch takých ako som ja.

sigma510
21. jún 2022

Tiež som neni nijako extrémne obdarená, B-čka a žiadna sláva 🤣. Nikdy som z toho komplex nemala, chlap povedal ze sú akurát do ruky 😁. Nie každý chlap je na "kozate" baby. Výhoda menších je ze koľkokrát netreba podprdu, vyspím sa úplne v pohode na bruchu, nikde to nezavadzia... Poznala som baby, čo mali veľké prsia a s nimi veľké problémy, či už pri kúpe podprsenky, aby im dobre sadla, nikde netlačila, koľkokrát ich to stalo nemalé peniaze, a takisto trpeli veľkými bolesťami chrbta, doslova ich to ťahalo k hrbeniu sa, takže nie je vždy výhra mat veľké prsia. Prsia hlavne majú iný účel ako zdroj zábavy pre chlapov 🤣. Ale osobne som ešte nepočula že by chlap nechal zenu kvôli prsiam.

lienka.7
21. jún 2022

@kamik295 myslis si, ze chlap by si kvoli tebe nechal operovať penis? 🙈 je jedno.ci by si chcela vacsi alebo mensi. Bud sa chlap uspokoji s tým co mas ap onukas ty, alebo bude hľadať inde. Je to jednoduche.

78787878
22. jún 2022

@kamik295 Tiez som nebola na hrudniku obdarena. Ale musim sa podakovat tam hore, ja som bola obdarena tym, ze som sa sama sebe od detstva pacila a nepotrebujem sa vtesnavat do sablon ake uznava vacsina. Som vysoka, stihla, a po polstoroci fungovania som s mojimi prsiami absolutne spokojna, z miliona dovodov su pre mna veeelka vyhoda. Muzi neboli problem, typy co potrebuju k zivotu velke prsia boli aj tak vzdy mimo moju sferu zaujmu. Ak by som Ti mohla poradit, skor by som nieco robila s postavou ako s plastikami. Doda Ti to sebavedomie a hrudnik nebudes tak urputne riesit. Plus na chudsej postave tie male prsia vyzeraju uplne inak ako na plnostihlej. Drzim palce !

beata_k
22. jún 2022

@kamik295 Normalne zmyslajucim muzom to je jedno. Prsia su len mala cast z celeho komplexu co vnimaju muzi. Nastastie dni kedy sa verilo, ze muzi su tupci, co idu iba po nafukovacich Anciach su davno prec. 😉 Ak hlada vztah a nie iba sex, tak toto fakt neriesia. Pekne rande prajem 🙂

gabika128
22. jún 2022

Malé prsia sú krásne, ženy s malými prsiami vyzerajú mladšie. Ja mam zase vpacene bradavky, čo by som dala za to mat mini prsia s normálnym bradavkami. Plus v tehotenstve mi narástli o 3 veľkosti 🤦‍♀️ strašne to bolo, spotené popod prsia, zavadzalo, už žiadne nosenie oblečenia bez podprsenky..... Ženy s veľkými prsiami majú veľa krát problém kúpiť si oblečenie, vyzerajú objemnejšie.
Nikdy som sa nestretla s tým, že by sa chlap rozišiel so ženou kvôli prsiam. Možno nejaký debil, čo chce ženu pri rozchode ešte ponižiť, tak jej toto povie.
Ja mám teraz po pôrode sfuknute balóniky ( plus tie bradavky zle ) rozmýšľam nad plastikou, ale takou čo mi len upravia tvar, nie implantáty, aj keď môj muž by chcel, ja s tým nie som OK. Radsej budem mať mini, vekom a váhou sa aj tak zväčšujú čo som vyporozovala.

javorinska
22. jún 2022

tiez nemam nejake velke ale co ja viem, som rada ze aspon volaco tam je lebo mam kamaratky ktore ze fakt ani tuk nemaju no. kazda chcem asi to co nemame vsakze 🙂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborachors
22. jún 2022

@athom presne! konečne dobrý nazor, chlapom je suma fuk co mas vo výstrihu ale ano, 15-20 rocnym detom mužského pohlavia moze trochu záležať na prsiach, no... oni neskor dospeju a zistia ze prsia nie su všetko 🤔
Treba mat pás, nech to telo nieco delí a ked nemas, na nete su tipy ako ho vyformovat dobrym oblečením. Na prsia sa vykasli aj tak sa vekom cize hormonmi budu meniť.