Mala červená hrčka pod pazuchou

26. feb 2023

Zdravím baby. Našla som si predvčerom malinku hračku pod pazuchou. Je veľmi bolestivá pri dotyku. Na povrchu kože vidím červené miesto presne tam kde mám hrcku. Nieje pohyblivá čo ma znepokojuje. Začína na z nej bolieť cela pazucha. Mám veľký strach že by sa mohlo jednať o rakovinu. Ďakujem za každú radu

msnesquik
26. feb 2023

No, co viem, tak rakovina neboli, hrcka pod pazuchou je podozriva, co sa tyka rakoviny, ale skor ide podla mna o zapalenu vyrazku, neholila si sa?

autor
26. feb 2023

@msnesquik holila ale už skôr. Možno 4-5 dni dozadu

aaadkaaa
26. feb 2023

Mam to bezne, zarasteny chlp, prip.z antiperspirantu. O par dni to prejde. Ak neprejde, skoc k dr., ale na 99% to bude toto

macka9
26. feb 2023

Áno môže to byť zápal potnej žľazy, to boli veľmi pomáha na to gafrova masť. Skúste pozrieť miesto

jazminn
26. feb 2023

Ja som mala nádor pod pazuchou, bola to hrčka vo vnútri, nebolestivá, tvrdá a nehybná

autor
26. feb 2023

@jazminn mňa to boli neskutočne.

martul
26. feb 2023

@msnesquik moze aj nemusí.

martul
26. feb 2023

Nemôže ťa to bolieť z toho, čo si to už viac chystáš, stiskaš?

tt247
26. feb 2023

Ak to bolí a je červené, tak skôr zápal potnej žľazy resp. zdurená uzlina. Možno ešte zapálený korienok. Nestískaj si to teraz a prestaň aktuálne používať dezodorant alebo si kúp s prírodnými zložkami. Počkaj pár dní, malo by to prejsť. Dole ti ukazuje podobné diskusie, prečítaj si pre upokojenie.

autor
26. feb 2023

@tt247 ďakujem

jazminn
26. feb 2023

ked to boli, tak to je určite v poriadku...treba sa sústrediť na iné

verobika2022
11. jún 2023

@jazminn bolo ju cítiť hneď pod kožou alebo bola hlbšie?

jazminn
11. jún 2023

tak pod kožou, ale hlbšie rástla dovnútra