Mal ste pozitívny výsledok na Covid 19?

denamir
14. aug 2020

Dobry vecer je tu niekto kto mal pozit covid 19 alebo bol na testy aspon?

pribinak
14. aug 2020

V praci nás 2x testovali

denamir
autor
14. aug 2020

@pribinak a ako to prebieha veľmi to boli?

miskooo1987
14. aug 2020

Bol som testovaný, negatívne ale mám v okoli aj pozitívni osobu... 50tnicka aktuálne na jiske bez ventilácie... a ta tyčinka v nose je extra nepríjemná.... ale nenazval by som to bolesťou... vyťahovanie nervu zo zuba bez umrtvenia je určite horšie...

pribinak
14. aug 2020

@denamir ako veľmi boli výter z nosa a hrdla? No neboli.
Ani malé pichnutie do prsta neboli.
Sú to možno nepríjemnosti, ale nebolia.

Ako to prebieha? Niekto zoberie vatové tyčinky a postará sa ti ňou v hrdle a v nose. Alebo zoberie mini ihlicku, pichne tá do prsta, naberie kvapku krvi a dá ju na test

To je všetko. Neboli to. To nie je pôrod, ani migréna, či ťahanie nervov zo zuba

miskooo1987
14. aug 2020

@pribinak hej... ako extra nepríjemne... najmä z nosa som mal pocit ze mi škriabe až niekde u prdele s tou tycinkou... ale horšie bolo asi hrdlo pre mna, lebo mám veľmi živý davivy reflex....to sa tomu chalanovi podarilo asi na tretí krát dostať sa kam má a skoro sa musel prezliekať....

pribinak
14. aug 2020

@miskooo1987 no hej, vy muži ste take citlivky 🤣🤣🤣 aj kolegovia v práci to naaaramne prežívali a ešte dlho jajkali

Akože bolo to nepríjemne, to áno. Ale dá sa to prežiť a to ja teda mam tiež hneď tlak 200 len čo uvidím ihlu 😅😅

miskooo1987
14. aug 2020

@pribinak tak vieš... poznáš že smrteľná mužská choroba na 6 písmen? Soplik🙂

Ale dalo sa to prežiť.... aj ten soplik väčšinou chlapi prežijú...

pribinak
14. aug 2020

@miskooo1987 no to áno, taký soplik a teplota 37.1, to sú vážne veci

ysseba
14. aug 2020

@pribinak
@miskooo1987 Ja som bola v tom, že výter z nosa a hrdla na covid je taký ako bežný výter na povedzme streptokoka. Takže to ešte hlbšie dávajú? 😖

pribinak
14. aug 2020

@ysseba podľa mna nie, čo pôjde s tou tycinkou do žalúdka? Ale kolegovia umierali a stonali ešte 3 dni

miskooo1987
14. aug 2020

@ysseba áno.. lebo streptokoka z hrdla mi robili z mandlí(to som lekárku raz regulerne ovracal...), ale toto sa robí zo zadnej steny teda o pár cm hlbšie a z nosa som iný nikdy nemal, ale pri tomto som mal nejako pocit že mi niekde pomaly vzadu v lebke šmátra....

andreatytler
15. aug 2020

@denamir Nie, nepoznam nikoho a ani test nerobili ale videla som to na videu a ta tycinka co ide do nosa je asi 10 cm dlha tak sa necudujem ze to citit az niekde v mozgu.

https://www.youtube.com/watch?v=14mRmD8zHOk
mogaa
15. aug 2020

@andreatytler v rodine sme mali pozitívnu osobu - muž a dieťa čo s nou boli v karanténe boli celú dobu negatívny(obaja 2testy) ...a ano muž to testovanie "znášal"horšie, ono to je aj od toho kto ten ster robí, nie každý vie odhadnúť kam až to môže pichnúť😉

luccija
15. aug 2020

@denamir nosny výter sa robi oveľa hlbšie ako klasický vyter

turga
15. aug 2020

Realna skusenost, ked som sa vracala do prace po OCR tak som sa musela na vlastne naklady dat otestovat-kedze precujem v domove dochodcov...vyter z nosa bol velmi nechutne bolestivi a to mi alergologicka robi 1x za rok vytery takze s tym mam bohate skusenosti, nikdy ma nic tak nebolelo ako toto hadam ani porod :D vyter z hrdla v pohode no radsej som nic predtym nejedla. Vysledky negativne a nos ma bolel este 2 dni

mogaa
15. aug 2020

ten výter z nosa je problematický, lebo aj sa nezoberie ster dostatočne hlboko(pri koreni nosa)ukáže sa negatívny výsledok a človek môže byť pozitívny....nie každý má ten správny odhad a teda robí sa to aj rýchlo....

romanka_369
15. aug 2020

Buduci tyzden ma idu testovat pred operaciou a fuuuuj uz teraz mam z toho zimomriavky😱..

pribinak
15. aug 2020

@romanka_369 ale prosím tá. Nič to nie je. Zvládajú to aj deti a bez placu. Toľko drámy okolo ničoho

ivetka_kamo
15. aug 2020

Mozno otázka o ničom, ale prečo tu tyčinku vrazaju až do mozgu pomaly? Véd ak mám covid, hádam to zistia aj z kratšej vzdialenosti. Véd aj bez e keď robia u Dr výter z noas, tak vám to nepichnu až neviem kam...

romanka_369
15. aug 2020

@pribinak nie sak jasne ze to dam..mam aj horsie veci za sebou len vyzera to dost neprijemne ked som to videla..

robin30
15. aug 2020

Mam to za sebou,minuly tyzden nikdy viac uz si to nedam robit doktorku som skoro pozvracala a nos ma bolel este tri hodiny

hastrmistr
15. aug 2020

Moja sestra je alergická, celoročné sople a pri testovaní jej s tou kefkou v nose tak hlboko ponúrali že 2tyzne bola bez hlienu.....

hastrmistr
15. aug 2020

@ivetka_kamo lebo si to môžu dovoliť, cely kovid je o dokazovanie moci.....

hettinka
15. aug 2020

@romanka_369 syna teraz operovali a nerobili mu žiadne testy. Len dotazník som vypisovala.

kristina100
15. aug 2020

Podvod cela korona !!!!! Ach .. To cestovanie uz je infikovane .. takze ten co to ma vynde ze nema .. ten co nema vynde ze ma ...
Mam aj cloveka co chodi nadavat fotky robi a tak je to podvod

pribinak
15. aug 2020

@kristina100 🤷‍♀️🤷‍♀️ 2x som si to prečítala, ale asi nerozumiem po slovenský 🙁🙁

larisa
15. aug 2020

@kristina100 ani ja nerozumiem čo si napísala? 😮😮😮😮😮

ivetka_kamo
15. aug 2020

@hastrmistr aha tak, hmm... Snáď aj im pchali tie tyčinky tak

diewcatqoo
15. aug 2020

@kristina100 dobry matros

kristina100
15. aug 2020

@diewcatqoo je to podvod ... A takto somnou nebavte 🙂 🙂 pekny zvyšok dňa 🙂