Magnosovl a preháňanie

1. nov 2021

Dobrý deň, máte aj vy skúsenosť že vás preháňa a boli brucho s magnezka magnosovl ? 3 dni ho užívam 1x denne a všetko v poriadku na 4 deň ma prehnalo trosku a ráno ma začalo bolieť brucho take slabé kŕče a plyny. Odznieto? Aké ste maly vy bolesti s magnezka ? Ďakujem

lenuska9999
1. nov 2021

Nemala som. Beriem ho 2 krát denne.. skus iné ak ti nerobí dobre

stanulienkat
1. nov 2021

Všeobecne aj keď si dáš viac magnéziových tabliet, môže to preháňať.

luccija
1. nov 2021

Áno, môže Ta prehanat mňa na to upozornili, ale nerobí mi problém.kedy si dávaš?skús po jedle väčšinou sa odporúča ráno na lacno neviem ako To poradili...mňa zase uspava mám nízky tlak, tak si ho dávam na noc

leni1007
1. nov 2021

Magnosolv má väčšiu účinnosť a pre to môže môže preháňať.

nika23t
1. nov 2021

Ja užívam 1 denne, ale rozdelené na polovicu. Tiež je to na mňa príliš silné. Mala som rovnaký problém, Dr mi odporučil brat 1 balenie na polovicu ráno a večer. A hlavne nie na prázdny žalúdok.

allie458
1. nov 2021

Presne ako Nika23t pise, magnezium prehana ak ho mas v organizme privela, magnosolv je velmi silny. Rozdel si sacok na 2 davky, polovicku rano a polovicu vecer a nie na lacno.

staronova
1. nov 2021

Davam si pol sacku denne kvoli prehankam

martinkatinka
1. nov 2021

Musis to pit dlhsie, dve tri hodinky popijat. Nie vypit naraz 😉

ivka21
1. nov 2021

Áno preháňa z toho treba si dať menej

andrea_82
1. nov 2021

Moj muz ho nemoze uzivat, vzdy ho prezenie. Mne taky problem nerobi, ale je pravda, ze ja ho pijem pomalsie.

darinks01
12. nov 2021

Tak čo sa týka mňa, užívam ho podľa toho ako mi povedal lekár a v pohode som, žiadne takéto nežiadúce účinky nemám. Skús sa poradiť s lekárom, možno ho užívaš veľa, prípadne si skús rozdeliť sáčok na dve dávky ako aj vyššie spomínali. Napríklad ja si ho dávam pred výdatnými raňajkami.