Magnézium a tetánia

ingrid56
25. jún 2024

Baby ktoré magnezko odporúčate užívať pri tetánií? Dr. mi predpísala klasiku Magnosolv , ale z toho ma preháňa.....

mmama
25. jún 2024

@ingrid56 skuste magneziove tablety.Mne viac zaberaju ako magnosolv.

hopsas
25. jún 2024

@mmama to sú aké prosim

nika23t
25. jún 2024

@ingrid56 ak magnosolv, tak si rozdel prášok na pol a napr ráno si daj polku, ale pi aspoň hodinu, tak pomaly. Na obed to isté, a aj večer. Alebo len ráno a vecer. Ja som len takto mohla. A teraz užívam Magnerot a ten mi vyhovuje viac.

ingrid56
autor
25. jún 2024

@nika23t ďakujem , mám MG bysglicinát od jemezdravo v kapsuliach , ale tam si dávam 3 veľké kapsule a radšej by som niečo čo užijem v 1 kapsulke , len neviem ktoré je naj ...

radulkova
25. jún 2024

určite nie magnosolv ani magnerot a sumive citraty. majú 4% vstrebatelnost a veľa vedľajších účinkov. najlepšie magnezium je bisglycinat, ma vstrebatelnost okolo 80% a žiadne vedľajšie účinky.

mmama
26. jún 2024
akyia
26. jún 2024

@radulkova ešte som nepočula zlu recenziu na magnerot, vždy som si myslela že je jeden z najlepších… a naopak zasa čo sa týka výrobkov gymbeam tým moc ja neverim 😃 ale možno vyskúšam

radulkova
27. jún 2024

@akyia magnerot ma tak malo horčíka, že to by človek musel zjesť 10 tabletiek denne, aby mu to aspoň trochu pomohlo. a v mojom okolí majú z neho všetci problémy. nejde o značku, ale o zloženie, gymbeam majú kvalitné testované produkty

nika23t
27. jún 2024

@radulkova hmm, a lekári ho aj napriek tomu odporúčajú...

radulkova
27. jún 2024

@nika23t lekári odporúčajú kadečo 🙂) nič nové