Macmiror complex 500

tamaraaa123
7. sep 2016

Gynekologicka mi vcera predpisala tieto vaginalne kapsuly na svrbenie palenie a vytok. Chcem sa spytat, ma s tym niektora z vas skusenost? Pomaha? Pretoze uz som vybrala neskutocne mnozstvo takychto liekov a neviem sa toho zbavit uz som na nervy ☹ po pripade nejake domace rady. Dakujem.

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukakaj
7. sep 2016

Mne tieto konkretne pomohli, ale okrem toho obmedzit sladke, mne sa vzdy spustila mykoza po cokolade vo vacsom mnozstve 🙂 a intimne mydlo Floragyn, obsahuje laktobacily z prirodzenej flory, bavlnene pradlo, nosit vzdusne nohavice a to je asi vsetko, je to priserne neprijemne odzila som si to tak drzim palce....skore uzdravenie

robodracica
7. sep 2016

A ešte by som dodala že ak nosis tanga tak ich čím skôr zahod. Aj tie robia veľkú neplechu...

tomasko27
7. sep 2016

@tamaraaa123 Pomohly mi ked som bola tehotna.Ked to doberies je dobre si kupit take ako probiotika na vkladanie.

kacena177
7. sep 2016

Aj ja na nich akurát fičím :o) odporúčam dať si vložku, lebo dosť veľa Z nich vyteká ..

ajka_paradajka
7. sep 2016

Ja som ich brala trikrat. Prvykrat niekolko rokov pred tehu,vtedy mi pomohli. Druhykrat ked som bola tehu,vtedy mi nepomohli a po porode ma museli liecit dalsimi cipkami. A treti raz niekolko mesiacov po porode a zase nepomohli :-/

tamaraaa123
autor
7. sep 2016

@robodracica na to ma uz upozornila aj doktorka 😀

katka_auxtova
7. sep 2016

@tomasko27 ...chcem sa spýtať mne ich tiež predpísala doktorka som v 9tt a v letáčiku som čítala že sú nevhotne do 3mesiaca...neviem či ich mám brať alebo nie...bojim sa o mimi 😟

tomasko27
7. sep 2016

@katka_auxtova No ja som ich zacala brat tak asi medzi 11-13tt.A koli comu ho predpisala?

katka_auxtova
7. sep 2016

@tomasko27 svrbenie a pálenie...používala som veľa iných aj atb ale toto mi najviac pomohlo...

katka_auxtova
7. sep 2016

@ajka_paradajka môžem sa spýtať kedy ste ich používali keď ste boli teho...ja som v 9tt a predpisala mi ich doktorka ale v letáčiku čítala že je nevhodný do 3mesiaca...bojim sa o mimi neviem či mám brať alebo nie...

ajka_paradajka
8. sep 2016

@katka_auxtova ja som ich brala az ku koncu tehu, predpisal mi ich gynekolog na poslednej prehliadke pred nastupom na poradnu do nemocnice 🙂 cize asi 36. -37. tyzden

meyby
8. feb 2024

Treba urobiť vytery komplet a na zaklade toho nasadit liečbu, ak to je opakovane a dlhodobo

juliacenc
8. feb 2024

@tamaraaa123 ahoj ja som to brala aj pocas tehu a nasledna kontrola bola ok