Má niekto skúsenosti s tenisovým lakťom?

raportka
29. aug 2023

Ahojte ,chcela by som sa spýtať ,či má niekto skúsenosti s tenisovým loktom ,už sa trápim rok aj pol

gemerka17
29. aug 2023

@raportka ak chceš aj radu, treba napísať, čo si všetko podstúpila a vyskúšala.

mirkava
29. aug 2023

@raportka listy z kostihoja, alebo bodliaka prikladať. Ale ak už nič nepomáha tak na ortopediu.

oli18
29. aug 2023

Po rehabilitacii mi preslo.

triss83
29. aug 2023

@oli18 aké si mala rehabilitácie? Čo ti pomohlo? Mám lakeť v hroznom stave, mám veľké bolesti.

laurikalalinka
29. aug 2023

@raportka rebahko je zbytočné,skôr dobrý ortopéd a potom asi operácia,röntgen,ak sú problémy takto dlho už to je chronická bolesť.

oli18
30. aug 2023

@triss83 mala som len ten jeden druh procedury. Neviem presny nazov, ale boli to cervene svetlo zamerane presne na laket. Ako biolampa, ale volalo sa to inak. To bolo vela rokov dozadu. Reha lekar uz vie, co je na to.

triss83
30. aug 2023

@oli18 ďakujem za odpoveď

raportka
autor
30. aug 2023

Ja som mala oziare ,rehabilitácie ,obstreky ..nič nezaberá ...a ide to veľmi do prstov ...vám to tiež išlo do prstov ?

raportka
autor
30. aug 2023

@gemerka17 oziare ,rehabky,laser,obstreky ..a nič ...

lukbe
30. aug 2023

@raportka ja som mala magnet, ultrazvuk a biolampu. Pomohlo to. Ešte istý cas som nosila ortezu od ortopeda. Teraz na boli na druhej ruke. Uvidím, či prejde, či skončím u ortopeda.

raportka
autor
23. sep 2023

@raportka veruže nič ...idem 5.10
na Bory na ortopédiu

raportka
autor
23. sep 2023

@lukbe no ja obe ruky ,ja som huslistka ...a strašne mi to lezie do prstov ,tŕpnu ,bolia a slabosť v ruke

lukbe
23. sep 2023

@raportka och,to mi je ľúto, tak s tým musíš niečo robiť,možno bude stačiť rehabilitácia.