Ma niekto invalidny dôchodok kvôli neuralgiu trojklanného nervu?

petra158
24. júl 2019

Som uz 10 mesiacov na peenke kvoli tejto diagnoze. Lekarka mi odporucila poziadat o invalidny dochodok :( akekolkvek info by sa mi zisli. Dakujem

pasikavamacka
24. júl 2019

nemas boreliozu? ta sposobuje toto

petra158
autor
24. júl 2019

@pasikavamacka nemam, zubar mi to sposobil neodbornym osetrenim, poskodil mi chemikaliou trojklanny nerv

pasikavamacka
24. júl 2019

@petra158 😲 to mje luto. keby to bola borelioza, ta sa da aspon liecit

petra158
autor
24. júl 2019

@pasikavamacka co narobim -(

carmenuska
24. júl 2019

Ahoj,neviem to odpovedat na tvoju otazku,ale prosim ta ako sa ti to prejavuje,popis mi prpsim tie bolesti,intenzitu,liecbu,ako ste na to prisli ze je to trigeminus .Mna si v kuse pohadzuju zubari a neurolog a uz som zufala....

petra158
autor
24. júl 2019

@carmenuska bolesti su priserne, bezne analgetika na trigeminus nezaberaju...ja mam nonstop palivu bolest v hornej celusti, ktora migruje do laveho lica, spanku, sem tam elektricke soky...beriem kazdy den antiepileptika, antidepresiva a opiaty na zmiernenie bolesti... ak ti pomahaju analgetika tak to nie je trigeminus

carmenuska
26. júl 2019

@petra158 praveze uz ani nepomahaju,zuby su ok.Niekedy zaberu,niekedy nie.Bola som u 3 zubsrov a nik mevie.Ja sa uz idem z toho psychicky zblaznit.A vraj neurolog ze vykucuje najprv zuby.Ze sa bud vytrhnu alebo umrtvia....pride mi to chore.Mam ich dobre,zive,malicke kazy.Naco si ich mam dat von alebo umrtvit.Aby s zistila ,ze je to tronklanmy nerv?pritiahnute za vlasy.Teraz s si dala tramadol.A ako s tym prosim fungujes?Aj ti to prejde po liekoch?Da sa to vyliecit?alebo aspon nejak udrziavat?Ja idem v utorok na meurologiu,som zvedava.Antiepileptika som brala mesiac depakine koli migrenam,ale bolo mi z toho zle a padali vlasy....nevedela som,ze je to aj na trigeminus.

petra158
autor
27. júl 2019

@carmenuska poslem ti spravu

miskalaura
22. júl 2021

@petra158 Zistili ste niečo môže biť na invalidnom z trojklannym nervom

klaudia_123_
26. apr 2022

Ahoj, chcem sa spýtať ako si prosím dopadla s tým invalidným ? Mám rovnaký problém. Ďakujem pekne za akúkoľvek odpoveď

bapi1
28. júl 2024

@petra158
@klaudia_123_
@miskalaura ....aj ste niekto riesili invalidný?

petra158
autor
30. júl 2024

@bapi1 ano ja som na invalidnom

wilagrande
14. aug 2024

@petra158 to na ten trojklanny ti unali invalidny? Na kolko %? Robili ti aj MR?