Má manžel pozitívny antigénový test?

saeedi
6. feb 2022

Zaujima ma vaš nazor. je test pozitivny? Manžel tvrdi, že nie, ja si myslim, že ano. Neviem ako tieto testy funguju, či je ti kanalik. Včera mal manžel test ešte snehobiely. Ďakujem za nazor

lusyyy36
6. feb 2022

Určite negatívny

river_song
6. feb 2022

Ja myslim ze negatívny

bucko555
6. feb 2022

Dala by som spraviť pcr môjmu mužovi tiež vyšiel tento negatívny objednal sa na pcr lebo mal príznaky a ten mu vyšiel pozitívny ......vraveli nám že tento antigen v začiatkoch nemusí zachytit

gabika8855
6. feb 2022

Je tam naznak ciarky ...objednajte manzela na pcr

mamina0078
6. feb 2022

Ja by som skúsila urobiť večer ešte jeden alebo o pár hodín, či ta čiarka zosilnie alebo nie..

thereisabear
6. feb 2022

pozitívny

simsalabim
6. feb 2022

Kolega mal takyto test a PCR v ten isty den bolo negativne.

kleopatra114
6. feb 2022

U mna toto bola pozitivita, o dva dni už riadne koľajnice

domafi
6. feb 2022

@saeedi je veľmi dôležité,ako dlho od nakvapkania ste nechali test stáť kým ste ho odcitala,. Pozitívny test teraz vychádza ľuďom na tretí až piaty deň od začiatku príznakov. Ak má manžel príznaky, považovala by so to ako podozrenie na Covid a zopakovala test v tom rozsahu dní ako som písala. Veľa ľuďom nevyjde anigenovy test pozitívny,až PCR.

seahorse27
6. feb 2022

Ja tam ciarku vidim. Syn mal este menej viditelnu a PCR poizitivne, ale mal aj priznaky. Ja som mala tiez na zaciatku takuto…Treba sa otestovat este zajtra a vsimat si priznaky. Ked su pritomne, tak je to viac- menej jasne…

saeedi
autor
6. feb 2022

@domafi dakujem 😀 vcera bol test negativny, tento test je novy z dnes rana, pytam sa na nazory lebo ja tam nieco pod T vidim, aj skrz toho ze mu bolo trochu blbo

saeedi
autor
6. feb 2022

Dakujem vam za nazory. Na PCR nepotrebuje ist, nepotrebuje doklad o prekonani. Ide skor o to či sa ma odizolovat. Napr dnes som chcela ist ku starym rodičom, takže nepojdem. Ešte raz dakujem

renata1405
6. feb 2022

Je negativny ja som mala tu druhu ciarku viac viditelnejsiu a nebola som pozitivna tieto testy stoja za prd.

raszuz
6. feb 2022

Synovi vcera prisiel vysledok PCR testu, ze je pozitivny, zo srandy som mu hned spravila antigen a ten negativny ....