Lupiny

llaurita
3. okt 2016

Ahojte, prosim Vas o radu, asi pred mesiacom som dostala vsi. Doteraz nechapem, kde som k niecomu takemu dosla, kedze som na rodicovskej, nechodim velmi do kolektivu, moje dieta nechodilo do skolky a okrem ineho moje dieta tie vsi ani nemalo. Ale nie o tom som chcela... Poctivo som si vlasy osetrovala serom a samponom proti vsiam, manzel mi hnidy vycesaval hrebenom ale ked som sa uz toho zbavila, tak som dostala lupiny, Je ich strasne vela a odvtedy sa ich neviem zbavit. :( Manzel mi uz ani nevie pozriet, ci mam alebo nemam hnidy vo vlasoch, pretoze mam plnu hlavu lupin. Hlava ma stale svrbi, nie tak strasne, ako ked som mala vsi, ale svrbi. Stale sa bojim, ci sa nemohlo stat, ze sme na nejaku hnidu zabudli :( Ja obycajne lupiny nemavam, a uz vobec v takom obrovskom mnozstve, skusam si na to davat zihlavovy sampon, jablcny ocot, tea tree olej, pijem zihlavovy caj ale vobec to neprechadza :( Neviete mi niekto poradit, ako sa toho nadobro zbavit?? Dakujem

elenita
3. okt 2016

No ja by som šla na kožné...

karamel
3. okt 2016

Skin-cap pripravok z lekarne.

brusnatanecnica
3. okt 2016

pred x rokmi som mala lupiny, pomohlo mi dat si Nizoral sampon z lekarne. snad sa este predava. ale zas bolo ich omnoho menej ako pises.

majloo
3. okt 2016

Skus napriklad Bioderma Node DS - maju v DMku, stoji okolo 12-13 eur, je ho menej, ale dlho vydrzi, staci ho malicko, je to silny sampon, ale velmi ucinny, ja som sa s lupinami roky trapila, ale ze mega a vyskusala som kde co a toto jedine mi zabralo najrychlejsie. Inak tento sampon davam 2X do roka 5 rocnemu synovi na mliecnu chrastu vo vlasoch, a zide mu vsetko.

janulienka83
3. okt 2016

Moja dcérka minulú jeseň mala tiež s tým problem- vsi a potom strasne veľa lupín a boli veľké. Nám pomohol šampón z lekárne Panthenol.

cerez
3. okt 2016

http://www.sleky.cz/la-roche-posay-kerium-kremo...
Vši prekvapia každého. Aj dospelého.
Mňa neskutočne svrbela pokožka hlavy a padali mi vlasy. Lekár mi odporúčal tento šampón a do týždňa ma svrbenie prestalo. Šla som z kože vyskočiť. Je na voľný predaj.
Dostať ho aj u nás, česká koruna nech ťa nemýli.

tajomna21
3. okt 2016

odporucam sampon na lupiny od LR s obsahom striebra... je to nieco na principe nizoralu ... ak by si mala zaujem, rada poskytnem blizsie info

verapredaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajsha123
17. dec 2018

@tajomna21 Aky je to sampon? Dakujem.

babina_33
17. dec 2018

Mna by skor zaujimalo @ajsha123 ci je ozaj ucinny. Ci to nie su len vyhodene peniaze, lebo lupiny ma teda trapia uz hodne dlhu dobu :/

tajomna21
18. dec 2018

@ajsha123 píšem správu