Ľubochňa - vyšetrenie na endokrinológii

miriam108
11. jan 2021

Ahojte, prosím vás nebola niektorá z vás v tomto období v Ľubochni na vyšetrení? Chcela by som vedieť ako to tam teraz funfuje.
Ďakujem

3petka
11. jan 2021

Ja idem 20-teho má mi prísť sms kedy presne na akú hodinu sa mám dostaviť..... vo vnútri veru už neviem...

zuzka1117
11. jan 2021

Príde ti sms na ktorú tam ráno prídeš , odmeraju ti teplotu, ideš na krv, potom k lekárovi, potom na sono ak je treba a preč. Majú to tam dobre zorganizované, snažia sa aby vo vnútri bolo čo najmenej ľudí.

miriam108
autor
11. jan 2021

Super dievčatá, ďakujem za odpoveď.

wiw8
11. jan 2021

Bola som pred Vianocami. Vonku sa caka v rozostupoch a podla casu na ktory si objednana ta budu pustat dnu. Zmeraju teplotu, pojdes do rady na krv a potom kam potrebujes, akoze musim povedat, ze super organizacia.

fatimka7
4. feb 2021

Prosím Vás v ktorej budove sa hlási na hospitalizáciu s dieťaťom, tam kde sa chodí na vyšetrenie? Samozrejme aj test na covit nam budú robiť takže neviem kde sa hlásiť

zuzka1117
5. feb 2021

@fatimka7 určite v hlavnej budove, tam na recepcii sa o vás postarajú

90patrisha90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
90patrisha90
30. mar 2021

@zuzka1117 Dobrý deň môj manžel ide zajtra na prvé vyšetrenie do lubochni... Viete mi povedať ako dlho prebieha to vyšetrenie?a či má snim pustia dnu čakať?

dahu1983
8. apr 2021

@wiw8 chcem sa spýtať,keď prídem neskôr ako mi prišiel čas,na kt.som objednaná,pustia ma aj neskôr tak okolo 8.15? Dakujem

wiw8
11. apr 2021

@dahu1983 Pustit ta pustia, len sa popytaj tych pred tebou, ze aky maju cas a tej pani co pusta dnu povedz, ze meskas. Boli tam aj taki, co meskali, akoze jasne, ze nadsena nebola ta co pustala, ale proste toto su veci, ktore niekedy neovplyvnis a stava sa to 🙂

sureya
14. sep 2021

Dobrý deň chcela som sa spýtať objednala som sa na endokrinologii ale nie osobné ale online ale neviem či dobre som sa objednala ako zistiť že som sa dobre objednala pozete mi poradiť či ste sa us aj vy takto objednali ďakujem vopred za odpoveď

zuzka1117
15. sep 2021

@sureya ako sa dá objednať online do Lubochne prosím ťa ?