Ľubochňa - punkcia

nora31
13. feb 2017

objednala som sa do Lubochne na punkciu štítnej žľazy, povedali mi, že to je na celý deň...som z toho mimo, čo sa tam robí okrem toho vpichu? ďakujem za skúsenosti

annamarika
1. apr 2017

@nora31 Ahoj, aká je dlhá cakacia doba? uz si bola?

hafer
7. apr 2017

Ide to tam veľmi rýchlo

nora31
autor
8. apr 2017

Ahojte, bola som, šlo to rýchlo a super personál

annamarika
28. aug 2017

@nora31 ahoj, ked budes mat trocha casu mozes mi opísat ako to tam prebieha? v apríli som dostala termín na 28 september. Mám tam íst na 6-30. Ako to tam prebieha, poviem tam meno, daju cislo alebo uz volaju podla mena, a ako to ide po poradí..aj sono robia? Velmi pekne dakujem za odpoved 🙂

11mirka22
13. nov 2017

Ahojte , našla som tuto tému, keď som hľadala podobne odpovede ako vy. Dnes som absolvovala v NEDU v lubochni s 18 ročným synom vyšetrenie štítnej žľazy . Potrebujete odporúčanie od lekára, zdravotnú dokumentáciu a kartičku poistenca a samozrejme termín dohodnutý telefonicky. Tak sme prišli na pól siedmu, rada na recepcii, ale išlo to rýchlo , potom hneď vedľa na krv, do polhodky vybavené, potom do čakárne k lekárovi ku ktorému nás pridelili. Je ich tam viac, možno 10, neviem. Asi hodinku sme čakali na vstupné vyšetrenie, iba na subjektívne problémy sa pýtala, rodinnú anamnézu, alergie, lieky a tak. Potom kázala prísť na sono na pól desiatu, volali nás o pl jedenástej. Potom kázala prísť na pól dvanástu na konzultáciu do ordinácie, to už mali byt všetky výsledky. Vybavili sme sa krátko po dvanástej, všetko dobre dopadlo, myslím pre syna, žiadnu poruchu mu nezistili chvalabohu. Ono sa to možno zdá nadlho , celé dopoludnie a čakať, ale ja som veľmi rada že sme išli práve tam, nepoznám tu na okolo žiadne podobne zariadenie, kde by to tak slapalo ako tam. Denne vybavia podľa môjho odhadu minimálne 100 pacientov. V priebehu jedného dopoludnia sme mali všetky potrebné odborne vyšetrenia na stanovenie diagnózy , pripadne nasadenie liečby, čo by inak trvalo možno niekoľko dni, možno viac, to mi tam aj iný pacienti potvrdili. A veľmi dobrý prístup, ústretový , no za mna palec hore! Odporúčam.

11mirka22
13. nov 2017

A ešte možno podstatne pre niekoho, platili sme 2 € na recepcii. Nič viac.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz