Ľubochňa - endokrinológ

pupavka1
29. sep 2021

Chcela by som sa opytat ktory doktor na stitnu v lubochni je dobry ?

tumira
29. sep 2021

@pupavka1 primar je super, k nemu som chodila, ked som mala problemy, je prijemny, je to odbornik 🙂

nikoleta1234
29. sep 2021

@pupavka1 pani doktorka urbankova 🙂 roky k nej chodíme celá rodina 🙂

weronika2306
29. sep 2021

@pupavka1 taktiež odporúčam pani doktorku Urbánkovu 👍

didi2102
29. sep 2021

Baby a aké sú cakacky na prvé vyšetrenie?
@weronika2306
@nikoleta1234
@tumira

weronika2306
30. sep 2021

@didi2102 to neviem, ja som sa objednávala toho týždňa na kontrolu a mám ju až o dva mesiace

nikoleta1234
30. sep 2021

@pupavka1 termín na vyšetrenie sme vždy dostali až o 2-3 mesiace

nikoleta1234
30. sep 2021

@pupavka1 keď som bola tehotna, uprednostnila ma

pupavka1
autor
30. sep 2021

@nikoleta1234 dakujem isla by som k nej ona ordinuje aj v lubochni aj v banskej b ? Do tej banskej to mam blizsie len nevjem ci aj tam berie alebo ci nie je lepsie do tej lubochne ist kvoli odbornosti ze tam je to vsetko tak na kope

nikoleta1234
30. sep 2021

@pupavka1 toto neviem ci je aj v BB, my chodíme do Ľubochňe. Aj my by sme mali v BB bližšie, ale nepočula som o tom žeby aj tam bola, ale môže byť

karush
30. sep 2021

@pupavka1 Prvýkrát sa neobjednávaš cez lekára, ale cez prijímaciu kanceláriu a dosť možné, že ťa odkážu do BB, kde lekári z Ľubochne chodia ordinovať. Na prvé vyšetrenie sú v Ľubochni veľmi dlhé čak. doby, potom termíny kontroly sú už v pohode.

pupavka1
autor
30. sep 2021

@nikoleta1234 tak odpisala mi ze ma uz nezoberie lebo ma plno tak teraz neviem komu 😕

karush
30. sep 2021

@pupavka1 Prečo nechceš skúsiť BB? Všetci, čo tam sú, sú z NEDÚ, dostaneš aj oveľa lepší termín. https://dlclinic.sk/sluzby/ambulantne-sluzby/en...

pupavka1
autor
30. sep 2021

@karush to mne nestaci ze su tam vsetci z lubochne lebo aj v lubochni su dobri a menej dobri rada by som si vybrala podla referencii

karush
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pupavka1
autor
2. okt 2021

@karush nechapem ako myslis tu sancu u urbankovej ? Ten primar ma aj zle hodnotenia tak neviem ci k nemu chcem ist
Vitesnik detto, keby je nejaka moznost ist Urbankovej tak to nevaham len neviem ako si to myslela, vsak okrem Lubochne mozem ist aj inde ale ktori su inde dobri neviem

karush
2. okt 2021

@pupavka1 V BB sa lekári striedajú, pri objednávaní sa ti sestričky niekoho pridelia. Zas netreba nad tým takú vedu robiť, chodím do Ľubochne na lôžkové oddelenie dosť často, takže som mala možnosť si vypočuť na skoro každého niečo, aj napriek tomu si myslím, že sú tam najlepší odborníci a kto je tam nespokojný, tak ťažko bude spokojný s niekým iným.