Lokálny výber mandlí

kuriatko31
26. dec 2023

Ahojte, prosím vás bola niektorá z vás na výber mandlí?lokálne?ja idem vo mám nádor...ale sa dosť bojím 😱😬😢
Koľko to trvá a ako to prebieha...bo ja neznesiem keď sa mi niekto vŕta v ústach,ma začne hneď napinat... ďakujem za odpoveď

gemerka17
26. dec 2023

@kuriatko31 prečo nejdeš do celkovej narkozy?

kuriatko31
autor
26. dec 2023

@gemerka17 že to netreba

kuriatko31
autor
26. dec 2023

že to iba vyreze a vypáli...

gemerka17
26. dec 2023

@kuriatko31 čo si sa zbláznila. To máš akého sadistu lekára. V minulosti sa to robilo v lokálke, ale kvôli bolestiam a nepríjemnému zákroku sa to už dnes v 99% robí v celkovej narkóze. Nebuď blbá a daj sa uspať celkovo, inak budeš ľutovať.

angel993
26. dec 2023

@kuriatko31 ja som mala v lokálnej ako dieťa. Mala som asi 5 rokov ale traumu mám z toho doteraz. Určite si nájdi lekára ktorý to spraví v celkovej.

gemerka17
26. dec 2023

@kuriatko31 ešte mám jednu otázočku, ako ti zistili, že tam máš nádor ?

kuriatko31
autor
27. dec 2023

@gemerka17 išla som tam s problémami uši..spravil vyšetrenie,aj do hrdla kukol, a tam mi to zistil....
Baby nestraste má....

natalusiiik
27. dec 2023

@kuriatko31 urcite do celkovej narkozy!

paulinkaa2
27. dec 2023

@kuriatko31 ahoj to už sa nerobí v lokalnej. Byt tebou dám sa uspať. Ja som sa dala aj keď mi povedali ze budem platiť za narkozu
Ja by som ich ogrcala keby som pri vedomí, aj z toho ze mi robia v ústach aj z toho smradu

luliu
27. dec 2023

@kuriatko31 naozaj sa daj uspať. Je to strašný zákrok, v minulosti sa to tak robilo, dnes už nie

svetlonos
27. dec 2023

@kuriatko31
minule tu bola taka diskusia a pani tiez pisala, ze nikdy viac uz v lokalnej! Velmi to bolelo. Ti doktori su masochisticki kreteni! Nech to sebe urobia v lokalke, hrdinovia!
Dajbsi celkovu anesteziu a popripade zmen dr.

gemerka17
27. dec 2023

@kuriatko31 ďakujem, aj si mala nejakú zobrazovaciu metódu ako CT alebo MR či krvné testy - onkomarkeri?
Nestrasime ťa, ale namiesto tvojho sadistickeho lekára ti píšeme ako to je. Povedz ze tu to chceš v celkovej narkoze, inak sa ťa nikto ani nedotkne. Neboj lekár nebude riskovať, že ma mu tam začneš brániť o dušu.