Lieky proti stresu a úzkosti

dodka11
5. mar 2021

Ahojte aké máte skúsenosti s liekmi ? Pripadne úzkosťou a stresom že Vám natoľko ovlivnuju život že neviete fungovať?
Dakujem

lucia851
5. mar 2021

@dodka11 ja beriem antidepresiva

predavamknihy
5. mar 2021

Ak ti tieto pocity natoľko zasahujú do života, že nemôžeš fungovať, radšej ako lieky zváž návštevu psychológa. Nie je to hanba, možno ti pomôže nájsť spôsob, ako sa liekom vyhnúť. Ak nie, určite ti poradí lepšie ako baby tu.
Každopádne, voľne dostupný je napr. Persen. Je na prírodnej báze, nie je to liek ale akýsi doplnok. Účinky preto nečakaj nejak výrazné.
Držím palce, nech nájdeš riešenie 🙂

babulka97
5. mar 2021

@dodka11 buď doktor alebo skúsiť niečo volnopredajne napríklad Persen alebo de-press

simonabelj
5. mar 2021

Paretin-antidepresiva, mne dosť pomohol ;) už som ho vysadila a úzkosti ( musím si zaklopať), ešte neprišli...užíva sa minimálne polroka

abcd547
5. mar 2021

@dodka11 ak ti mozem poradit, vyskusaj napr. St johns wort(lubovnik bodkovany), GABA, 5HTP, l- theanine a pod. Vsetko su to samozrejme vyrobky na prirodnej baze. Persen a podobne hovadiny je strata casu a penazi.
Alebo skus do Google napisat RNG a tam najdes vsetko od takychto doplnkoch, naozaj to pomaha

bajo600
5. mar 2021

@dodka11 doporučujem Viva od firmy Zinzino, je to výťažok zo španielskeho šafranu siateho. Ma množstvo benefitov. Prírodné a Nenavykove!!!

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinapb
6. mar 2021

@cocolino234 prosim ta a kolko % cbd a pripadne aj znacku uzivas ?,
Je toho tak vela,ze clovek nevie aku znacku a % zvolit. Dakujem

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisse247
6. mar 2021

Tiež môžem CBD iba odporučiť, mám tu na MK aj skupinu čo sa týka toho.

dodka11
autor
6. mar 2021

@elisse247 cbd mne nič nenašlo

hankaba29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dodka11
autor
8. mar 2021

@hankaba29 vieš mi dať link?

hankaba29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jednorozec9423
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi_ja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lyduska2312
Odpoveď bola odstránená
Zobraz