Lieky Omarit a priberanie

baja_24
4. máj 2021

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat, ci nemate nahodou skusenosti s uzivanim liekov OMARIT na alergiu, konkretne pri histaminovej intolerancii. Bola mi zistena pred cca 2 mesiacmi a odvtedy uživam tieto lieky, no odvtedy, co ich uzivam, mam neustale nafuknute brucho po kazdom jedle a to i napriek tomu, ze stravu si kontrolujem a drzim tu histaminovu dietu. Rifle ledva zapnem a citim sa v hrozne psychickej nepohode kvoli tomu. Dokonca som aj pribrala zo 3 kila, comu nerozumiem, vobec sa neprejedam, moj jedalnicek je co sa tyka mnozstva nezmeneny, stravujem sa pomerne zdravo a kazdy druhy den cvicim. Budem vdacna za ukokolvek skusenost ci informaciu.

grace55
4. máj 2021

@baja_24 uzivala som na pelovu a potravinovu alergiu, bez priberania. Su tvoje priznaky uvedene ako vedlajsie ucinky na pribalovom letaku? Uz nemam krabicku.

baja_24
autor
4. máj 2021

@grace55 ano, su uvedene (zvysena chut do jedla, zvysena telesna hmotnost), avsak medzi "menej časté" (môžu postihovat menej ako 1 zo 100 osob)

lucik194
4. máj 2021

@baja_24 ja tiez uzivam proti alergii a teda zozrala by som co vidim 🙁

baja_24
autor
4. máj 2021

@lucik194 :/ u mna to praveze nie je ani tak to chutou do jedla, ani sa neprejedam, jem normalne, jedine to brucho sa mi zväcsuje a vsimam si to najma podla nohavic, ze ich ledva zapnem a hrozne ma tlacia na pase...

kika831
4. máj 2021

@baja_24 ja uzivam omarit niekolko rokov, ale tieto ziadne priberanie som nezaznamenala. Nakolko je na trhu velke mnozstvo liekov z tejto skupiny, urcite by som riesila zmenu liekov.