Lieky Nebilet, alkohol a extrasystoly

anka4434
20. máj 2024

Ahojte všetci pekný večer vám prajem môžem sa vás opýtať keď sú lieky nebilet alebo celkovo blokatory na tep a extrasystoly tak má zaujíma jedna vec keď ich užívam na ráno polku 5mg a na večer si dám alkohol napríklad jedno dve tie desperada tak mi môže pri tom dlhodobom užívaní lieky naň alkohol spôsobovať extrasystoly ? Dosť má to zaujíma lebo od kedy užívam tento liek tak mi začnú každý 3-4 úder v kuse extrasystoly aj po pohári vína a nikdy pred užívaním liekov som tento problém nemala ak sa s tým dakto stretol tak budem vďačná za každú odpoved.

koniarova
20. máj 2024

Ja ti neviem. Pochybujem. Beriem Nebilet roky a občas si trtnem😁 aj viac a nič mi to nerobí.

anka4434
autor
20. máj 2024

Ja neviem lebo som ich nikdy nemala tie extrasystoly a zrazu ako som najprv začala brat lieky na úpravu tlaku a potom tieto blokátory na pulz a tlak tak mi začali extrasystoly pri alkohole ale uz aj cez deň nikdy som nič nemala a teraz dva poháriky dacoho a pulz vysoký plus tie extrasystoly v kuse do toho a to mám len 21 a už sa ani zabaviť človek nemôže bez toho aby sa mu to nerobilo