Lieky na spanie do lietadla

juliasb
18. nov 2023

Ahojte prosím, idem na dlhú cestu lietadlom a chcela by som tam spať. Mate nejaký overený voľnopredajny liek na spanie,ktorý vám pomáha?
Ďakujem

lucijalucy
18. nov 2023

@juliasb mne jedine melatonín z voľnopredajných doplnkov.

egonsk
18. nov 2023

a preco potrebujes spat v tom lietadle? Ja som nespal ani pri 12hod lete, vpohode to vydrzis predsa a ajtak kazdu chvilu otravuju s jedlom a pitim ;)

juliasb
autor
18. nov 2023

@egonsk letíme ráno o piatej a celú noc predtým sme na ceste a a celý deň potom musím fungovať 🙂 nezastrelim sa, keď nezaspím....ale potešilo by keby hej

egonsk
18. nov 2023

@juliasb tak to ti drzim palce. Kazdopadne po liekoch (oblbovakoch) mozes byt este viac otapena ako bez nich len s unavou.

martinmmartin
18. nov 2023

takze celu noc cestujes potom sadnes do lietadla a letis? Na co potrebujes lieky? Vsak po prebdenej noci padnes hned jak sa posadis

juliasb
autor
18. nov 2023

@egonsk v tomto máš možnože aj pravdu, možno sa vážne na to vykašlem

juliasb
autor
18. nov 2023

@martinmmartin žiaľ to u m a takto nefunguje. Rovnakú trasu v rovnakých časoch som absolvovala už niekoľkokrát 🙂 ja mam celkovo problém zaspať len tak, cez deň som naposledy spala snáď v 2 rokoch 🙂 mimo postele nikdy....chcela som to aspoň skúsiť 🙂

milka1988
18. nov 2023

@egonsk ja musím spať v lietadle inak zvraciam.mam kinetozu a doslova trpim každý let ak nespím. Hoc letim hodinu tak si musim pospat vtedy nevnímam to ze sa hybeme.

alisaela
19. nov 2023

@juliasb ne stačí si dat kinedryl😄 ale inak spať tak dlho pri lete vôbec nie je dobré. Zvyšuje sa riziko zilovej trombózy, takže spať, ale veľa piť, potom veľa chôdze. S nohami cvičiť, aspoň mierne kompresne podkolienky...