Lieky na oddialenie menzesu

teri9712
8. aug 2016

Ahojte chcem váš nazor na liek norethisteron na oddialenie menzesu..este som ho nemala mam len 16 a k doktorke idem len den alebo dva pred menzesom a aj ked mi zvykne meskat tak tabletky by som musela zacat brat aspon 3-4 dni skor a nevychadza mi to..nechcem skusat citróny lebo nieje to moc spoľahlivé a neposunie mi to menzes o cely tyzden. Viem ze mozu byt negatívne účinky ale vyskúšam a v najhoršom uz to viackrat nespravim. Myslite ze som moc mladá na take veci?

jeennyv
8. aug 2016

@teri9712 neviem kvoli comu si takto nastavujes cyklus, ale si skor hlupa a mlada, teraz to tak neberies o detoch a zdravi nerozmyslas poriadne asi este, ale taketo manipulacie sa podpisu na tvojom zdravi a cykle a ked budes potrebovat, aby tvoje telo fungoovalo, bez tychto sra...ciek, moze byt, ze uz to nepojde...

rheuska
8. aug 2016

A preco potrebujes oddialit? Ja som to robila s antikoncepciou. Samozrejme po konzulte s gynekologom. Ale poviem ti. Brucho nafúknuté, kŕče v ňom, pleť nanič. Akurat krvacanie prislo az neskôr. Rozhadzalo mi to celý cyklus a napravovalo sa to dlhšie. Potom som už vsetky dovolenky prežila s tamponom. (Tie su vhodné aj pre panny)

janinah
8. aug 2016

neskúšaj,to nie sú lentilky,nijaký dôvod /a už nie taký prízemný,že dovolenka/ by ma nedonútil doporučiť toto 16ročnej

kbeata
8. aug 2016

@teri9712 v citrone aj v mega davke nie je tolko C-ka,skus praskovy vit.C,alebo v tabletkach z lekarne
tie lieky su hormonalne,mozu ti na par mesiacov poprehadzat cyklus,a v kombinacii so slnkom sa mozes vyhadzat ako alerg.reakciu

teri9712
autor
8. aug 2016

Ja viem ze to moze uškodiť ale fakt mi to vychadza ze týždenná dovolenka a tyzden z toho menzes..a chcem to fakt ze Jednorazovo neplanujem to brat jak cukríky :/ niesom hlupa si myslim pocula som aj dobre veci na to. Ja problemy pri menzesu nemavam co je vraj aj dobre. Asi zavolam gynekologicke nech ona poradí... 🙂 tampóny pouzivam ale žiaľ niekedy mam tak silný menzes druhy treti den ze by som sa moc nekupala 🙂

teri9712
autor
8. aug 2016

@kbeata ta práškový forma kolko to zvykne vlastne posunúť? Viem ze asi individual ale cca aspon.

kbeata
8. aug 2016

@teri9712 urcite si vies poradit,len preto som pisala🙂,lebo ja som mala pri nom /noreth./ silny vysyp ☹ ,po 4 dnoch na dovce som ho vysadila,na druhy den som dostala m.,potom znova asi o 2 tyzdne m.,tak som si to riadne uzila 😝 , 😀

teri9712
autor
8. aug 2016

@kbeata Ajaj no pocula som taketo uz :/ preto sa aj bojim ale zase mamina a tak bola z toho uplne vpohode cize je to individuálne asi 🙂 uvidim asi skusim ak sa bude dat a uvidim..risk je zisk. Ak mi nebude dobre ponaucim sa a nezoberiem to viac.

kbeata
8. aug 2016

@teri9712 ja ani antiku nemozem,vyskusane 3 druhy,fyz.stav po par tabletkach katastrofalny
C-ko v mega davkach,v tbl.som zvykla uzit cca 10ks,len neviem kolko ma-la tabl.mg,dva tri dni po sebe,to mi zabralo vzdy
v praskovej forme DM drog.aj dve kavove lyzicky
zvysok C-ka sa vyluci oblickami,neodporuca sa pri oblickovych problemoch,a teda ani nie pravidelne,ale ja som po nom siahla v tychto mega davkach pri obcasnej chorobe,alebo oddialenia m.
skus vyguglit,lebo nechcem trepat ze v akom mnozstve

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz