Lieky na bolesť

6. jan 2023

Ahojte
Stáva sa aj vám že vás často niečo bolí a skrátka bez liekov to neprejde?
Často beriem niečo od bolesti ,hlava ma boli každý deň a jedna dve tabletky nepomôžu
Kríže, sem tam zub
Keď to zratam za mesiac tak aj 60-70 ks tabletiek od bolesti miniem, kombinujem viac aby aj niečo zabrali
Ako to eliminovať?
Príčina bolesti hlavy nie je, zub najskôr o mesiac opravia
Kríže zvyknú zo zlého spánku
Pijem dosť vody, jem, davam si obklady, pouzivam masticky, náplaste od bolesti a ozaj ked nic nepomoze tak davam lieky
A naozaj nie vždy pomôžu

loginexistuje
6. jan 2023

ist k dobremu zubarovi dat si urobit panoramaticky rtg zubov a dat si zuby do poriadku pkus dentalna hygiena atd
a na krize treba si zaplatit fyzioterapeuta a tak a zacat cvicit mozno novy matrac

autor
6. jan 2023

@loginexistuje lenže ono to je všetko dosť drahé zatiaľ čo lieky stoja podstatne menej

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jane1987
6. jan 2023

Tak toto je enormne mnozstvo analgetik mesacne. Urcite s tym treba cosi robit a zacat od zakladu a to je zistit povod bolesti.
Cvicit vies aj doma, zakladne zubne vysetrenie pokial mas preventivku nestoji nic a neurolog pripadne iny lekar tiez nic, takze staci len nehladat vyhovorky.
Ono viac ta bude stat - a tym myslim hlavne zdravie, ked sa budes krmit analgetikami ako cukrikmi

luccija
6. jan 2023

To sa Ti pečeň a žalúdok poďakuje verím, že si robíš srandu.
Na hlavu cvičiť, na kríze tiež.Ist aspoň k neurológovi či ortopedovi.Si závislá závislý od analgetik

autor
6. jan 2023

@33rudolfko3 každý deň ma bolí hlava, okuliare nosim do diaľky
Po operácii idem k ocnej, k neurologicke chodim a tam je to ok, aj chrbtica

autor
6. jan 2023

@33rudolfko3 mam 5 kazov, a jeden viac pokazený
Minuly rok som mala aj zapal okostnice a trhali mi 3 zuby

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jan 2023

@luccija bola som na predoperacnom a pecen je ok, co sa trosku cudujem nie kvoli tomuto ale v puberte som mala problemy a par rokov som brala 12 tabletiek denne
Ja ked ich nepotrebujem nedam si ich, iba ked ma skutocne nieco boli
Ortopéd to velmi neriesil, povedal ze cviky na kríže inak nič
Raz ma seklo
Inak zvyknem si davat ten vankúš co sa plni horúcou vodou a flector náplaste a ked nepomoze lieky

autor
6. jan 2023

@33rudolfko3 potrebovala som rehabilitácie po úrazoch vsetko bolo v meste na mesiace obsadené tak som mala smolu

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
6. jan 2023

Hlava Tá môže bolieť z dutín zo zlých zubov.Z napätia, stresu, zlého sedenia chodievaj na masáže.Tych liekov berieš veľa to vieš ..a liek pomôže na pár hodín tá bolesť niečo signalizuje

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
6. jan 2023

Riešiš toto aj s nejakým dr? Myslím tie množstvá tabletiek? Áno, keď cítim migrénu, viem, že si musím dať tabletku, inak som odpísaná. Ale v žiadnom prípadne to nie je toľko. Na mesiac mi neurológ povolil maximálne 10 tbl., v oficiálnych usmerneniach je dokonca len 6. A mám robiť pokojný šport - ideálne pilates, joga, prechádzky, magnézium a viac spánku, menej mobilu a Pc, aby som sa vyhla zbytočným záchvatom. Nemôže byť u teba problém jednoducho len v nesprávnej životospráve / návykoch?

tykat
6. jan 2023

Ambulancia pre chronicku bolest.
Staci zadat do vyhladavaca

janka_lolo
7. jan 2023

môže to byť drahšie ale zároveň je to oveľa efektívnejšie ako sa pchať stále liekmi, áno keď treba tak si dám ten liek ale chrbtica sa riešiť s fyzioterapeutom dcérin priateľ má sedavé zamestnanie a bolí ho tiež chrbtica a nie nedopuje sa liekmi ale chodí dvakrát do mesiaca k fyzioterapeutovi a pomáha mu to, možno je to drahšie ale lepšia investícia ako stále do seba pchať lieky