Lieky Isoprinosine - skúsenosti

pupetko263
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte máte niekto skúsenosti s liekom Isoprinosine? Mne ho lekár predpísal kôli častým herpesom na ústach od decembra už tretí mesiac za sebou mám herpes máte s tým dobré skúsenosti?

oliviabb
13. feb 2022

@pupetko263 ano, beriem tiez. Mne sa to upravilo. A poradim na neskor, kedze ho uz mas. Nahradu Inomed, za ktory sa doplaca do cca 5e, co Isoprinosine cca 25e

tinamary
13. feb 2022

@pupetko263 mne isoprinosine na herpesy a imunitu velmi pomohol, dlhsiu dobu po dobrati, som nemala herpesy.

pupetko263
autor
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@tinamary a ako dlho si ho užívala?

pupetko263
autor
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@oliviabb ten Inomed ti tiež predpísal lekár?

pininka1
13. feb 2022

Nam ho dala na covid doktorka. Ale ze je to na vsetky virusy.

roka84
13. feb 2022

@pupetko263 mne ho predpísal dr. Na covid

tinamary
13. feb 2022

@pupetko263 uz sa nepamatam presne, ale myslim, ze cele balenie 100 tabl., tusim cca mesiac.

pupetko263
autor
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@tinamary aj teraz niečo užívaš?

tinamary
13. feb 2022

@pupetko263 vitaminy a kolagen...

oliviabb
13. feb 2022

@pupetko263 ano, je tiez len na predpis. Je to lacnejsia nahrada. Isoprinosine som brala asi polroka, potom som presla na Inomed

pupetko263
autor
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@oliviabb a pomohol ti? Tiež ti ho predpísal lekár?

pupetko263
autor
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@tinamary a všetko OK

oliviabb
13. feb 2022

@pupetko263 pomohol mi. Prestali sa mi robit. Ja som mala s malymi prestavkami herpesy 3 mesiace. Imunologicka mi to predpisala na to, plus beriem to aj kvoli tomu, ze v oktobri mi nanovo zistili z krvi, ze imunita je zas oslabena

pupetko263
autor
13. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@oliviabb a ešte ho aj berieš?a ako dlho si ho užívala?

tinamary
13. feb 2022

@pupetko263 ano 🙂 imunita je na tom lepsie, herpesy od vtedy nemam (akurat po ockovani, taky maly na perach. No skoro zmizol).

poleva
13. feb 2022

@pupetko263 ja ho mam doma v skrini...manzel zobral 2 kusy nespal celu noc a bo mu zle od zaludka...ale pocula som aj dobre recenzie

oliviabb
13. feb 2022

@pupetko263 stale ho beriem, uz 3/4 roka. Musim dlhodobejsie

megan777
18. feb 2023

babulky aj mne ho teraz predpisali infektologicka na herpes tak zacinam brat uvidim vysledky neskor

sofinka1980
5. jan 2024

Dobrý chcem sa spýtať mne lekárka predpísala isoprinpsine 500 mg ma to aj nejaké vedľajšie účinky ako hnačky alebo bolesti žalúdka lebo mne ho dala na kovid užívať dve tablety tri krát za deň ale nieje to silná dávka ?

megan777
6. jan 2024

@sofinka1980 mne nerobil zle tento liek žiadne vedľajšie účinky ale nepamätám si dávkovanie