Liek proti bolesti, ktorý nie je na predpis

knihomol34
12. júl 2023

Ahojte vedeli by ste mi odporučiť silnejšie lieky proti bolesti ktoré nie sú na predpis ? Ibalgin mi už veľmi nepomáha, a posledný čas má strašne bolí noha,som po operácii už 4 mesiac.Obvodna mi nechce predpísať novalgin ani flektor (neuviedla dôvod ) a druhý lekár ku komu chodím na kontrolu s nohou je na dovolenke.Nemam žiadnu alergiu na lieky.
Ďakujem 😊

makulienka1
12. júl 2023

Slabší flector je aj bez predpisu. Mne to pomohlo keď mi ibalgin nezaberal. Len treba dávať pozor na to dávkovanie keďže je to asi silný liek.

martulka48
12. júl 2023

Skúste pozrieť Quajakuran, či by sa Vám nehodil. Mne okamžite zabral, keď už som cca 3 týždne "Ibalginovala". Pozrite recenzie aj to či by sa Vám na Váš problém hodil. Podľa mňa na stuhnuté svaly a chrbticu je dobrý, mne zabral.

doriiis
12. júl 2023

Nalgesin

martulka48
12. júl 2023

Ešte skúste Voltaren forte gél... sú aj tabletky, ale myslím, že gél je lepší

kaki3
12. júl 2023

Ja mam tento osvedceny ;)

kollarovci
12. júl 2023

@knihomol34 synovi zabral Panadol Forte sumive tablety na strednu az silnu bolest

30majka71
12. júl 2023

@kollarovci to ste si práve vymyslela. Existuje Panadol, Panadol extra, Panadol Ultra (tablety aj šumivé tablety).

30majka71
12. júl 2023

Pokiaľ nemáte problémy so žalúdočnými vredmi, tak môžete krátkodobo si dať Flector 25mg (je na voľno) 2 tablety naraz... To budete mať ako 50 na predpis. Resp. Vyskúšajte ten Nalgesin S, tiež je na voľno. Alebo Panadol ultra, ten sa môže ak máte problém s tým žalúdkom.

kollarovci
12. júl 2023

@30majka71 PANADOL ULTRA RAPIDE zabera pri silnej bolesti syna bolelo ucho len to zabralo

katus226
12. júl 2023

Naplaste by nepomohli?

kaki3
17. aug 2023

@kollarovci Mne napriklad toto, co si pisala nezabralo vobec, pri bolestiach som vyskusala skoro vsetko, v lekarni kazdu chvilu som nieco bola zhanat, ale teraz jak Cetalgen som si raz kupila, tak uz si ten davam, ci ma boli hlava, ci krize, ci podbrusko, zakazdym siaham po nom.