Liek Peritol

30. apr 2024

Ahojte je tu niekto kto má skúsenosti s užívaním lieku Peritol? A pribrali ste z neho? A ako dlho ste ho užívali?alebo čo Vám pomohlo pribrať?

ema0000000
30. apr 2024

Daný liek je antihistaminikum, z nich sa štandardne nepribera, kvôli čomu ho mate?

autor
30. apr 2024

Aby mi chutilo jesť že vraj sa z neho priberá

ema0000000
30. apr 2024

Nič takéto som nepočula viem že možné vedľajšie účinky môžu byt tak ospalosť apatia a nevoľnosti

anavixy
30. apr 2024

Peritol sa bezne dava na zvysenie chuti do jedla, je to jedna z jeho indikacii (vid PL). Ucinkom ma ale byt len zvysenie chuti do jedla, nie samotne pribratie, takze je to velmi individualne, ci vobec na tu chut do jedla zaberie a ako sa to odrazi na vahe.

autor
30. apr 2024

@anavixy a ako mám pribrať? Čo vlastne pomáha jem pravidelne viackrát za deň menších porciách a nič už mám z toho stres možno aj z toho stresu chudbem alebo čo

aiv
30. apr 2024

Mne pomohlo jedine na pribratie pitie Nutridrinkov na predpis od lekára na 6mesiacov …

autor
30. apr 2024

@aiv veď Nutridrinky nie sú na predpis? nemala si z nich že ťa prehnalo ako často si ho pila

anavixy
30. apr 2024

Jest pravidelne v mensich porciach viackrat za den sa odporuca praveze pri chudnuti/udrziavani vahy. Skus kontaktovat vyzivoveho poradcu, je potrebne navysit kaloricky prijem. Asi prejedanie sa nie je uplne spravna cesta, hlavne ak nemas chut prejedať sa, ani zdrava, ale iste sa daju navysit kalorie aj bez prejedania sa.. Peritol (alebo podobne pripravky na zvysenie chuti do jedla, Bkomplex atd) pokojne uzivaj, pokial ti nerobia zle, mozno tebe chut do jedla skutocne zvysi, potencial na to ma.

aiv
30. apr 2024

Áno sú na predpis, veď som to napisala, že na predpis som ich mala. A nie nepreháňali, majú sa piť po dúškoch nie naraz, denne 2 fľaštičky po dobu 6mesiacov..

deti95060810
30. apr 2024

Peritol som užívala... mala som zvýšenú chuť na jedenie...
mala ho aj moja dcéra - jej predpísala neurol. čisto z dôvodu pribratia...
ešte skús čaj palina - kúpiš v lekárni. tiež je na zlepšenie chuti do jedla...

deti95060810
30. apr 2024

@ema0000000 prosím ak nevieš - nepíš.
peritol sa užíva na zvýšenie chuti do jedla.
predpisuje sa aj malým deťom.

autor
30. apr 2024

@deti95060810 a pomohol jej pribrala?

lahela
30. apr 2024

Pribrala som 4 kg s peritolom, ale to som bola doma, popri práci by som to nezvládla, veď som len jedla a spala

autor
1. máj 2024

@lahela a môžem sa opýtať ako často si ho užívala? A ako dlho? Ja som začala včera ale strašne ma uspáva

lahela
1. máj 2024

To už bolo dávno, sa mi zdá, že kvôli tomu spaniu len 1xdenne, asi štyri mesiace

autor
1. máj 2024

@lahela ako to mám teda užívať? Lebo aj mne sa chce spať od nich včera som si dala 1rano a 1 večer ale po tej prvej sa mi strašne chcelo spať dnes som si dala len polku tablety

lahela
1. máj 2024

Tak uvidíš, čo ti bude vyhovovať, ráno polku, večer celú, alebo len večer

kkati
1. máj 2024

Dcére pomohol pribrať, po 2mes.pribrala 5kg, žiadne Nutridriky ani Bčka, pangamin a pod. predtým nepomohli. Mala vtedy 11rokov a zo začiatku bola trochu ospalá, ale potom si asi zvykla, normálne chodila do školy, učila sa..

barbora854
1. máj 2024

@ema0000000 ja neviem prečo komentujete ak o tom nič neviete
Áno predpisuje sa na priberanie
Moja mala ho tiež berie a priberá

autor
1. máj 2024

@kkati a ako často ho užívala? 3x1 tabletu? Lebo ja som začala včera a strašne sa mi chce spať dnes som si dala len polku tablety

autor
1. máj 2024

@barbora854 a ako často ho užíva?

kkati
1. máj 2024

Brala pol tbl. 3xdenne, ale ona vtedy mala 11r.a 36kg a práveže si pochvaľovala, že sa v noci veľmi dobre vyspí.

autor
1. máj 2024

@kkati fakt neviem ako ich mám užívať

barbora854
1. máj 2024

Ona je mala berie len pól tbl denne

autor
1. máj 2024

@barbora854 veď áno koľko denne by som mala fakt neviem aby sa mi nechcelo spať