Liek na chuť do jedla

sarahka
7. aug 2021

Ahojte prišla som si po radu. Mám 23 rokov a časté nechutenstvo do jedla ( samozrejme mám všetky vyšetrenia u doktorov za sebou. Všetko je ok)
chcela som poradiť či nepoznáte nejaký liek alebo prírodnú pomoc na chuť do jedla ? Mala som od obvodnej doktorky liek peritol ale už mi nevyhovuje. Teraz som polroka bez liekov a síce jem ale velmi malo
Zatial nechudnem. Za každú radu budem vďačná 🙂

ikonica
7. aug 2021

Bkomplex, pangamin,...

miskamicha
7. aug 2021

@sarahka B12.... vit.od jamiesonu s obsahom tohto vitaminu

deti95060810
7. aug 2021

mne veľmi pomohol Peritol... bez toho som sa nenajedla... ešte niektoré Ad sú také že po nich by si zjedla aj klince...
volnopredajné jedine čaje na podporu do jedla...

sarahka
autor
7. aug 2021

@deti95060810 ja som mala peritol a pomohol ale ako som ho vysadila , som úplne prestala jesť. Prisaham že ako keby som nemala chuťové bunky. Ale asi to bude tým že som to vysadila zo dňa na deň, už som si nedala tabletku. A takéto lieky by sa mali asi postupne …

oli18
7. aug 2021

@sarahka Amara, bylinné kvapky.

kittyna5
7. aug 2021

Aj za mňa je peritol top. Bola som na ňom 6 rokov a dokázala som zjesť celú chladničku 😄

pupetko263
18. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@kittyna5 ahoj pomohol ti Peritol na váhe? Užívam ho už skoro 3 týždne a zatiaľ nič

kittyna5
18. sep 2023

@pupetko263 za tých 6 rokov áno, ale keď som ho prestala brať schudla som naspäť 10kg, ktoré som pribrala

pupetko263
18. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

?
@kittyna5 tak ho mám užívať ?

pupetko263
18. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

A teraz niečo užívaš? Ako si pribrala?