Liek na chudnutie Adipex. Aká má byť pauza v užívaní?

ariadna004
8. júl 2011

Zdravím vás všetky,chcem sa opýtať akú máte skúsenosť s užívaním adipexu?ja dobrú a momentálne mám pauzu mesiac po trojmesačnej kúre a chcela by som si aspon mesiac dať ešte, ale dočítala som sa v príbalovom letáku,že pauza musí byť takisto dlhá ako doba užívania,neviete niektoo tom viac?

infatti
9. júl 2011

adipex retard? ja som to kedysi brala ale vraj je to svinstvo ze to velmi skodi na srdce som vyhodila

zuzana581
7. feb 2013

@ariadna004 To ti nie je ani trochu blbé dávať nebezpečný zakázaný liek do kategorie moje zdravie a ešte písať, že s ním máš dobré skúsenosti? Chcela by si, aby tvoja dcéra niekedy v budúcnosti toto svinstvo brala? Tento liek zabíja ludí a dlhodobo poškodzuje zdravie!!!!!!!!!!!!!!!! Zaujímalo by ma, kde si sa k nemu dostala!! Vieš, že je u nás zakázaný a teda jeho predaj nelegálny???

lauritania
27. feb 2013

adipex je dosptupný na čierno , na nete . poznám x ľudí ktorý adipex užívali , ja som bola tiež medzi nimi , užívala som ho rok aj s pauzou ... ja som z neho neschudla , dve kamošky ano ... ale chcem tým povedať že spomedzi tých x ľudí čo poznam že užívali adipex nebol jediny človek , ktorý by mal nejaké komplikácie ... ja som potom začala užívať Lindaxu a schudla som za 3 mesiace 20kg , potom sa to zastavilo a viac to nešlo ... Lindaxu už tiež zakázali .. Neviem na kom a kde robia tieto testy , ked sa nevie že v čechach a na slovensku by niekomu poškodil srdce alebo ho zabil a pod...
je to každeho osobná vec čo do seba pchá ... či to patrí do rubriky moje zdravie je uplne jedno ... ja to už riešiť nemusím ,zbavila som sa obezity , schudla 68kg , bez nejakych liekov ... su aj iné možnosti ...

kubic
1. mar 2013

Adipex se da dostat v Cechach na predpis. No problem!Ne ze bych ho ja uzivala, ja to nepotrebuji, ale znam cloveka kterej predepise, a moje kamaradka si je uz jen vyzvedne v lekarne.Dost ji to pomohlo, a tez jsem neslysela ze by to nekomu urvalo srdce. Jen je tam velky riziko ze se clovek stane na tomto zavisly kdyz pak jede jak fredka zeee 🙂 a nepapa se...