Liek Groprinosin - dávkovania

dominikatomas
18. feb 2022

Ahojte. Chcela by som sa pytat ohladom davkovania. Napr. Ivermektin ma na letaku ze do 6okg treba brat iba jednu tabletu. Ale groprinosin neuvadza nic take. Mam vahu 53 kg a neviem ci mam vziat dve tablety alebo iba jendu. Co mi radite?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikatomas
autor
18. feb 2022

@viestta nie

agnesino
18. feb 2022

Ahoj...pri covide boli vydané protokoly kde sa tento liek s účinnou látkou inosium berie tri krát denne po 1000 , to znamená že si dávaš dve, lebo groprinosin je 500 vka. Pri bežnom naštartovaní imunity sa dáva 1000 ka denne po dobu ťažkosti. My na tom fungujeme už dva roky niekoľko rodín, všetci bez ťažkosti alebo nejakých vedľajších účinkov a covid úplne v pohode do troch až piatich dní v rôznych vekových kategóriách. V prípade covidu ale berieme aj céčko 1000 mg, zinok 25 mg a decko 10000 jednotiek.

dominikatomas
autor
18. feb 2022

@agnesino takze si mozem vziat dve naraz?
Ja som zacala uzivat vit.C,D ,ivermektin este tento spominany liek... staci to alebo este nieco.pomoze aj na bolest krizov, hlavy a teploty?

agnesino
18. feb 2022

Ivc každý druhý deň, nedávaj si každý deň, ešte je dobrý acylpirin aj dva krát denne, a daj si aj na bolesť ibuprofén ale pri covide moc nezaberá, ťa bolest sa nedá prebiť. Skôr obklady alpa ale to je asi individuálne

agnesino
18. feb 2022

My sme dosť využili vyhrievaciu podložku lebo boľavé kríze atď liečilo. A áno groprinosin si daj dve

dominikatomas
autor
18. feb 2022

@agnesino fuha dufam,ze taka bolest az nebude.... no dala som si jednu,lebo nemam teplotu mam nizku 35.nieco tal som si dala jednu preventivne....ale ked som zacala ivc brat trocha skor tak dufam,ze aj priznaky budu uplne mierne..

agnesino
18. feb 2022

Prajem skoré uzdravenie a ľahký priebeh

dominikatomas
autor
18. feb 2022

@agnesino vdaka

dominikatomas
autor
18. feb 2022

@agnesino mozem mqt aj vyssi tep ? Mam 125.m vziat magnezium?

eestimlha
18. feb 2022

@dominikatomas pisem sukromnu spravu