Liek Ciprolon 500 - skúsenosti a vedľajšie účinky

vierkavlcekova
1. júl 2018

Ahojte, máte prosím niektorá skúsenosti s užívaním tohto lieku? Mali ste nejaké nežiadúce účinky? Po prečítaní príbalovej informácie som mala dosť a bojím sa ich užívať. Predtým som brala Augmentin, ale nezabrali mi a ako druhá voľba boli zvolené tieto atb. Následne doktorka urobila výter a zistili nejakú baktériu, na ktorú mal Augmentin zabrať, ale nezabral. Tak ak máte skúsenosti prosím odpíšte. Ďakujem

3009
1. júl 2018

@vierkavlcekova prečo sa bojíš ho užívať? Ak ti ho lekár predpísal, tak asi vie prečo. Ak sa ti dostavia nejaké nežiadúce účinky, tak potom ho prestaneš užívať, ale určite ho užívaj. Sú to silné lieky, ale účinné. Ja som užívala Ciprinol 500, to sú také isté antibiotiká a pomohli. Chcela som aby mi pomohli a nerozmýšľala som aké môžu mať všelijaké vedľajšie účinky. Každý liek má vedľajšie účinky, ale nie u každého sa prejavia.

adulka07
1. júl 2018

Teraz som brala a žiadne vedľajšie účinky nebadam...

marec2018
1. júl 2018

Mne pomohol...ale urcite potom probiotika..bola som spokojna

nikita002
30. sep 2019

@marec2018 otec ho dostal dneska za kolko ste pocitili ulavu?

alexaalex
6. dec 2022

@vierkavlcekova ahoj..mozem sa prosim spytat ci vtedy ciprinol zabral? Ja mam hemofila bakteriu,brala som augmentin ..aj som ho vybrala ale nepomohli..tak mi predpisala ciprinol ,ze vraj su silnejsie..uz som zufala,zatial uzivam prvy den..dufam ze zaberu 😓