Liečená trombóza a bolesti v nohe

pusina24
28. júl 2019

Ahojte..pred rokom som dostala po uraze členka trombozu....samozrejme bol mi nasadený Warfarin a pravidelne som chodila na Quik testy...pred dvomi mesiacmi mi doktor oznámil že sa mi noha rekanalizuje a že mám vysadiť Warfarin , robiť všetko ako predtým než som dostala trombozu a predpísal mi Vessel duo...Mne však v nohe stále bije, občas tŕpne....noha aj bolí nie veľmi ale bolí a hlavne keď sa mení počasie...Je to normálne alebo sa zrazenina vrátila?Bojím sa , dúfam ,že nie...Vopred ďakujem za odpoveď

cuci22
28. júl 2019

@pusina24 ja by som sa pre istotu opytala na to aspon obvodaka,lepsie ist s nicim ako nieco zanedbat.Trombozia nieje sranda

maria1989
28. júl 2019

@pusina24 opytaj sa lekara. Ja mam rovnake prejavy 10 rokov po vylieceni. Lekarka vravi, ze je to normalne.

sasanka605
28. júl 2019

Ta noha už nebude ako zdravá. Ja mávam opakovane trombózy a už po prvej som citila bolesť v nohe pri tej cieve co bola blokovania alebo vyssie, obcas aj keď sa mení počasie alebo sú stresy. Predtým som neverila na takéto veci

nellka21
28. júl 2019

@pusina24 mňa boli noha aktuálne tretí deň, tiež som po prerokovanej trombóze po sekcii, len pár mesiacov som od vysadení warfarinu a ráno idem pre istotu na odbery dúfam ze mi ich sestrička spraví.. Tiež sa modlím nech to nie je naspäť ☹️

wodanka
28. júl 2019

@pusina24 ja som mala trombozu pred 20 rokmi a bolesti mávam vždy, keď sa mení počasie a nepomáha ani vessel due F a ani detralex

pusina24
autor
29. júl 2019

@nellka21 držím palce....daj mi prosím vedieť ako si dopadla

nellka21
29. júl 2019

@pusina24 nijako ☹️ ja keď niečo potrebujem TK si všade dovolenky.. Skúsim ísť ešte k obvodnému zajtra na odber keď nebude mať aj on dovolenku..

nellka21
29. júl 2019

@sasanka605 mňa boli skoro na tom istom mieste ale asi sa kvôli dovolenkam nedopracujem k odberom ☹️.. Mam panikarit? Alebo je to normálne? Som Tri mesiace iba bez warfarinu

sasanka605
29. júl 2019

@nellka21 pozri ty musíš vedieť ci ta to boli rovn ako ako keď tam bola zrazenina alebo nie. Stále keď je zrazenina boli to rovnako, intenzita nie rovnaká ale typ bolesti áno, aspoň u mňa.