Ležím v nemocnici a je mi smutno

11. feb 2022

Ahojte. Ležím po dnešnom zákroku v nemocnici. Odstraňovali mi bazaliom a robili plastiku na hlave. Nevedia mi povedať kedy ma pustia. Ja by som už išla aj zajtra. Nie som na izbe sama. Je tu so mnou dôchodkyňa a strašne chrápe a stoná. Manžel je doma, nepustia ho za mnou. Je mi veľmi smutno...

mikadooo
11. feb 2022

Juj to ma mrzí ❤️. Držím palce, nech ťa tam dlho nedržia...

angelous1991
11. feb 2022

Držím palce ja mať takúto osobu na izbe tak ma doslova je..ne !! Akože nech si mysli kto chce čo chce ale v tomto som malo tolerantná a bola by som ochotná zaplatiť si veľmi vysokú sumu za oddelenú izbu keby sa to dalo … nech si čím skôr doma a skóre uzdravenie prajem

autor
11. feb 2022

@mikadooo ďakujem ❤️

mikadooo
11. feb 2022

@angelous1991 štuple do uší si treba kúpiť 🙂. V nemocnici si spolubývajúcich moc nenavyberáš...

autor
11. feb 2022

@angelous1991 no nebola voľná izba. V noci ani nezaspím

autor
11. feb 2022

@mikadooo to mi je jasné

banderaska29
11. feb 2022

nevieš si poprípade priplatiť izbu, kde budeš sama ? v štátnej nemocnici to nie sú až tak obrovské sumy. hlavne budeš mať súkromie a pokoj. držím ti palce a myslím na Teba, ja som toto mala keď som ležala v nemocnici po termíne a malý nie a nie prísť na svet. bolo to hrozné obdobie, 5 dní kym sa vypýtal na svet ♥ ale mám to za sebou.

mikadooo
11. feb 2022

Nemáš tam youtube? Ak áno, tak mňa hrozne baví táto teta: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=...

tncka
11. feb 2022

Sluchatka na usi a ignoracia. Ine ti nepomoze. Uz som si odnemocnicovala dost viem o com hovorim😅

rachab
11. feb 2022

Skore uzdravenie prajem,nech si cim skor doma vo svojom🙏

xiaomi_
11. feb 2022

pytaj si tabletku na spanie, mňa sa to pytali ako prvé večer či chcem

autor
11. feb 2022

@xiaomi_ zaspala si po nej?

autor
11. feb 2022

@rachab ďakujem ❤️

autor
11. feb 2022

@tncka nemôžem si ich dať. Mám obviazanu celú hlavu aj uši

xiaomi_
11. feb 2022

Áno, celú noc

cica8
11. feb 2022

@tncka dakedy nai štuple nepomôžu, tiež som mala jednu chrapajucu na izbe, sťažovali sa všetci na celom oddelení, bohužiaľ museli sme vydržať pokým pôjde domov

tncka
11. feb 2022

Hmm no to mi je luto,uz len vydrzat ine ti nezostava. Mozno dochodkyna pojde domov,alebo skus poziadat personal ci ju nevedia presunut na izbu k jej podobnemu rocniku

luci_ba
11. feb 2022

ufff presne viem ako sa cítiš 🙏 ver že to prejde, skús si zadovážiť sluchatka do uší, možno pri hudbe by si zaspala, alebo štuple do uší.
Ja som tak bola v nemocnici tiez a spolubyvajucu som mala chuť zabit v spánku, prisaham 😁 no a ked som konecne zaspala, sestričky rozčapili dvere o 4.50 🤣🤣

autor
11. feb 2022

@luci_ba prečo tak skoro? 😃

luci_ba
11. feb 2022

ja netusim 🙄 vleteli do izby, zazalo svetla, zmerali teplotu, spytali sa ma ako mi je a odišli 🙄 tam kde ty lezis kedy chodia?

autor
11. feb 2022

@luci_ba boli asi pred hodinou zmerať teplotu a dali mi lieky a zaželali dobrú noc. Ja som tu prvý deň takže neviem

autor
12. feb 2022

Takže update. Zobrala som tabletku a zaspala som asi o 9 a o 2 som sa zobudila na chrápanie 😂 zabite ma