Lensmart - skúsenosti

10. apr 2024

Ahojte, mate niekto skúsenosť s okuliarmi lensmart? Poprípade by ste mi nemohli dat rady ako vypísať podľa receptu dioptrie? Dakujeem

trema
11. apr 2024

Mam a co potrebujes? Vsetko je tam pekne vysvetlene. Po anglicky vies?

princess59
11. apr 2024

Objednávala sme pre mamu a sestru.... Musím povedať že majú super zákaznícku podporu lebo sme domrvili to zadávanie a normálne ma kontaktovali a vyžiadali si predpis a pekne všetko od komunikovali. Žiaden problém nebol, akurát trošku dlhšie trvalo dodanie. Ja som si nevšimla ale je to 14-18 pracovných dní od odoslania....

autor
12. apr 2024

@trema áno áno, už mám objednane. Čakala som fakt ze to aj ja domrvim, ale super priehľadné 😄 dakujem

miskasiska
24. máj 2024

Ahoj, už ti prišli okuliare? Práve rozmýšľam, že si objednám, tak každá skúsenosť ma poteší.

autor
25. máj 2024

@miskasiska ahhooj, áno všetko super. Parádne brýle 😀😀

miskasiska
25. máj 2024

Aj dioptria sedí?

autor
26. máj 2024

@miskasiska áno všetko ako ma

ninabud
28. jún 2024

@miskasiska ja by som ich veľmi neodporučila. Prišli mi krivé okuliare. Mám aj vysoké dioptrie, bol to celkom risk. Ako riešenie poslali video na vyrovnanie rámu 😄. Nejak sa to nakoniec aj podarilo vyrovnať. Majiteľ firmy je čínsky pravdepodobne. Kvalita mi nepríde úplne zlá. Keď má človek menšie dioptrie tak možno ešte hej, ale skúsila by som skôr Eyerim, tí majú aj kamennú predajňu v Bratislave. Ponúkajú za podobné ceny, zľavy atď...

miskasiska
28. jún 2024

@ninabud A dioptrie sedia? Lebo ja mám tiež vyššie dioptrie a nechce sa mi dávať zase 500 Eur za okuliare, chcela som mať doma jedny náhradné.

kajasilvo
3. júl 2024

@miskasiska eyerim je top..objednávam synovi..teraz ma vyšli 30 eur aj so sklami po zľave..takže je to top..a boli sme s nimi aj i očného a boli naozaj ako maju

ninabud
30. sep 2024

@miskasiska áno, sedeli, ale dlho som si zvykala, niekoľko dní. Po nekonečnom dokazovaní, že rám je krivý, mi poslali duplicitny kus, ktorý je teda lepší. Za tie ich rámy by som nedala ruku do ohňa... Dosť možné, že by Vám prišiel krivý.