Lekárka nedvíha telefón

27. jan 2022

Ahojte. Mam koronu , od vcera ma uz pri kaslani bolia velmi pluca a mojej lekarke sa neviem ani za svet dovolat, nonstop ma zveseny telefon a uz by som potrebovala nejake lieky. Moj velmi dobry kamarat je lekar v nemocnici ( v inom meste ) a povedal mi ze ked som na tom takto, predpise mi nech sa mi to nezhorsi. Moja lekarka potom uvidi ze mi ich predpisal ? Normalne rozmyslam ci sa neurazi, ale mna uz ozaj hneva ze sa neviem dovolat ked som na tom uz dost zle a potrebujem pomoct . Co by ste spravili?

larazivago
27. jan 2022

Nemá sa co urážať, má dvíhať a ordinovat! Takže smelo do kamarátovej pomoci. Obvodaci akoby už dva roky ani neboli. Hlavne, že kapitacia beží každý mesiac... Skoré uzdravenie!!!!

thereisabear
27. jan 2022

🤦‍♀️ Určite by som nemyslela na to, či sa doktorka urazí.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21oktober
27. jan 2022

akože čo to máte za obvoďákov , aj môj všeobecný aj detský lekár zdvíhajú telefóny plus sú prístupní obidvaja aj na emaily.

miamaria
27. jan 2022

Pomahala by som si, kde sa da, bez vycitiek voci OL

katus226
27. jan 2022

Aj nasa pediatricka!!! mi minule do telefonu zahlasila ze zavolajte neskor a odvtedy sa stale ozyval obsadzovaci ton, stopro vyvesila telefon 🤬😠 zato ale nezabudla dat na nastenku oznam, ze jej mozeme darovať 2 percenta na zlepsenie vybavenia ambulancie 🤬🤬🤬

kittykat22
27. jan 2022

tak tvoja lekarka nebude vidiet, ze ti nieco predpisali. Mozes povedat, ze to bolo z pohotovosti - keby si uz musela povedat.

nikpa
27. jan 2022

No tak pozeraj na to či sa obvodná neurazí a teba doma nech aj vykoti. Ty buď urazená, že sa nevieš opakovane dovolať! Na toto máš právo sa aj sťažovať, lekári v tejto situácii majú zdvíhať telefóny, boli na to upozornení. Máme volať kvôli liekom, máme volať aby sme nechodili bez objednania, tak oni majú zdvíhať telefóny. Ja chápem, že nie vždy sa im dá ale keď niekto volá opakovane v priebehu dňa a nedovola sa, tak kašlu na to a proste nezdvíhaju. Keď sa ja viem dovolať detskej doktorke, ktorá má non stop plnú čakáreň nervóznych, chorých detí tak potom sa musí dať dovolať všade. Tiež niekedy aj na päťkrát volám ale vždy sa v ten deň dovolam. Takže by mi bolo srdečne jedno či sa volaka doktorka urazí alebo nie.

luccija
27. jan 2022

To by bolo posledné čo by ma trápilo.Kamarstka tiež pozitiv aj deti a písali pediatricke, obvodnému a nikto nič.Dovolat sa nedá, na mail neodpisu.
Nakoniec si od imunologicky pýtala lieky.Moze Tá to bolieť aj od kašlu ako svalovica, ale radšej si daj lieky a isoprinosine dali kamaratke
@kittykat22 uvidí to v e karte nie?nehadam sa len som myslela, že už to je prepojené.

petkasaurus
27. jan 2022

Znamy s kovidom sa nemohol 4 dni dovolat na lieky a umrel.

deti95060810
27. jan 2022

kašľala by som na lekárku... ratuj samu seba, lebo vidíš že ona ti nepomôže...

vanda323
27. jan 2022

Volaj na pohotovosť, nech ti spravia RTG pľúc....

madeline1
27. jan 2022

Ved s tym chod do nemocnice, ked ta bolia pluca. Ani nevies ako sa to moze rychlo zhorsit.

jana_eyre_2
27. jan 2022

Úplne kašli na to čo si doktorka pomyslí!! Teraz ide o teba a tvoje zdravie..

jjanulienka
27. jan 2022

Ak ti to ma kto predpísať tak určite čím skôr si nasad sumamed a aj isoprinosine. Vyser sa na tvoju lekárku, keď ti skončí karanténa ber kartu od takej kravy. Moja sestra mala toto iste. Nebrala jej tri dni telefón tak na štvrtý deň tam išiel jej muž narobil bordel a ta puca ho ešte zdrbala že čo tam robí že ma byt v karanténe 😡😡

deti95060810
27. jan 2022

napísať sťažnosť ?

silviaa
27. jan 2022

Nech sa urazi, ved sa odrazi...ked nedviha co mas trpiet od bolesti? Skus sa tam dovolat cez inu ordinaciu (ak sa da), nech ta prepoja alebo nech tam pozru ci je doktorka v ordinacii, ze ti nezdviha. Ak nepomoze porad si cez kamarta doktora. Urcite necakaj.

bimbambim
27. jan 2022

Využi pomoc od normálneho lekára.Skus ešte zavolať na kovid ambulanciu aj máte.Ale s kľudom by som od kamoša zobrala ponúkané lieky.K môjmu sa tiež neviem dovolať len za obyčajné predpísané lieky a to mám obvodaka čo na spoločnú veľkú ambulanciu so svojou manželkou.Takze ordinuju dvaja lekári a dve sestričky majú , ale aj tak je problém zodvihnúť telefón.S pediatrickou sa dá vždy zdvihla telefón.Ale akoby reagovala kebyže jej voláme, že sme pozitívny to už neviem posúdiť .My sme ešte pozitívny neboli

kittykat22
27. jan 2022

@luccija ja som v cr a prepojene to nemame.

renka30
27. jan 2022

Ked sme mali kovid tiez nam kamos z nemocnice dobiesol lieky na predpis...

modrasalka
6. apr 2022

To čo je za otázku ze ci sa neurazí? 😲 Ona by mala byť šťastná ze jej nenapisete na google nejakú peknú anonymnu recenziu 😏