Laserová operácia očí po druhýkrát - iClinic

lenusska5
4. máj 2024

Ahojte 🙂 Chcem sa opýtať či tu náhodou nie je niekto kto mal laserovou operáciu očí viac ako raz? Ideálne niekto koho operovali v iClinic v BB😃

taktotedanie
4. máj 2024

@lenusska5 nie velmi dobre zvolene pracovisko

lenusska5
autor
5. máj 2024

@taktotedanie prečo?

andrea2323
5. máj 2024

Ja som bola objednaná na konzultáciu v iClinic, kde mi povedali, že môžem podstúpiť operáciu (kde sa tá rohovka ešte stenšuje) ale mi to nedalo lebo som počula nie celkom dobré referencie, a následne som šla do iného pracoviska, kde mi neodporučili operáciu, pretože som mala tú rohovku tak tenkú a nepravidelnú, že by nevedeli zabezpečiť, že ešte po jej stenčení laserom by to bolo ok. Takisto s info, že veľa ľudí bohužiaľ k nim chodí na opravy z iclinic.. 🤨 ja by som si možno ešte dopriala jeden názor na tvoj stav a či si vhodný adept/ka 😊

taktotedanie
5. máj 2024

@lenusska5 niesu s nimi dobre skusenosti ani vysledky

hopsas
5. máj 2024
lenusska5
autor
6. máj 2024

Ďakujem Vám teda žienky za info ja som 10rokov dozadu na tej klinike bola operovaná ešte sa nevolala iClinic a vtedy sme boli veľmi spokojní a keďže mám doživotnú záruku chcela som ísť zas keďže už sa mi zrak zhoršil ale ako vidím nestojí mi to za to🤷🏻‍♀️

lucka2303
7. máj 2024

ja som mala obe oči operované v Iclinic v roku 2020 a zatiaľ nemám žiadne problémy